Velikonoční výprodej
Až 55% sleva + tričko SkatePro ZDARMA!  -  Klikněte zde
×
Menu

Záchranné vesty

Záchranné vesty udrží vaši hlavu nad vodou

Narozdíl od plovacích, nebo nárazových vest, záchranné vesty jsou navrženy tak, aby vás udrželi na hladině a co především, vaši hlavu nad vodní hladinou. Design a funkce opory hlavy míní, že bez ohledu na to jak do vody spadnete, vesta vás nadnese v pozici s hlavou nad hladinou. Když tak přijde na různé bezpečnostní vesty, co musíte mít na paměti je že záchranné vesty jsou tím nejbezpečnějším osobním plovacím zařízením.

Záchranné vesty musí být certifikovány

Vesty se štítkem a certifikátem 100N jsou po náročném testování schváleny pro použití pobřežní hlídkou. Značení 100N vypovídá o poskytovaném nadnosu a v tomto případě jde minimálně o 10 kg. Čím vyšší je N číslo, tím větší vztlak vesta má. Záchranné vesty pro dospělé či kojence by měly mít stejnou certifikaci, která je k nalezení ve specifikaci produktu.

Plovací vesty jsou další možností osobního provacího zařízení, ale nejsou specificky navrženy pro držení hlavy nad hladinou a neposkytují takový vztlak. Jsou skvělé pro moho vodních sportů jako je paddleboarding, nebo vodní lyžování, kde potřebujete rozsah pohybu vašich paží. Prohlédněte si sekci plovací vesty a prohlédněte si kolekci.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky