×
Menu

Spacery pro trikové koloběžky

  Filtr
Značky

Dobré vědět

Spacery udrží kolečka ve správné pozici

Deska tvé freestyle koloběžky a kolečka nejsou kompatibilní? Tvoje kolečko se už nedaří vycentrovat? Bez obav, problémy s kolečky ti pomohou vyřešit spacery, neboli rozpěrky.

Spacery na freestyle koloběžkách řeší nadbytečný prostor mezi deskou a kolečkem. Tím si zaručíš, že je kolečko správně a stabilně vycentrované a nepohybuje se, jak nemá. Spacery se také postarají, aby osa a kolečko společně vytvořily pevný a nepoddajný celek. Některé spacery pro desky na koloběžky jsou designované také pro zajištění brzdy.

Spacery lze pořídit od celé řady značek a každý z nich je více či méně specifický. Proto je důležité se ujistit, že nové spacery jsou kompatibilní s tvým systémem. Informaci o velikosti a kompatibilitě produktu nalezneš v popisu a specifikaci každého modelu na našich stránkách.

Spacery se nasazují na osy kolečka a měly by být umístěny na obou stránách kolečka. Standardní velikost pro osu kolečka freestyle koloběžky je 8 mm, ale existují i jné velikosti. Proto se v popisu produktu ujisti, že kupuješ správnou velikost.

Také prosím nezapomeň, že spacery jsou prodávány samostatně, proto musíš koupit dva kusy, abys měl kompletní sadu.

Pokud máš nějaké pochyby o výběru spacerů pro tvoji koloběžku, napiš nám. Naši experti jsou vždy po ruce, potřebuješ-li průvodce spletitými cestičkami světa náhradních dílů pro freestyle koloběžky.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky