×
Menu

Cruiser board pro děti

  Filtr
Délka

Cruiser board pro děti

Jedním z důvodů, proč jsou dětské cruiser boardy vhodné pro děti, je , že děti zpravidla používají své skateboardy víc pro jízdy po okolí a přesuny po městě, než ke trikování. Účelem cruiser boardu je uspokojit právě tyto potřeby, a proto je stabilní a pohodlný. A to zejména díky širším a měkčím kolečkům v jeho podvozku.

Dětské cruiser skateboardy jsou jednodušší

Cruiser boardy mají také oproti tradičním moderním skateboardům měkčí bushingy, díky kterým lépe zatáčí s lehčími a menšími jezdci na palubě. A aby malý jezdec mohl správně ovládat klasické longboardy, na to jsou často příliš dlouhé a široké, nebo dokonce tak těžké, že je dítě nedokáže přenášet v ruce. Tohle vše vyřeší malý cruiser board určený speciálně pro děti, které chtějí začít s longboardingem, ale jsou ještě příliš malé, aby se mohly postavit na běžný longboard.

Mini cruisery pro mini jezdce

Nejmenší cruiser boardy se označují mini cruisery a jsou typicky poměrně úzké. Mohou je používat jak vzrostlí jezdci, tak děti, ale jsou obzvlášť skvělou volbou pro drobné skejtaře. Malá chodidla perfektně padnou na malou desku mini cruiserů, a malé dítě je tak dokáže v pohodě ovládat a kontrolovat.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky