×
Menu

Cruiser board pro děti

  Filtr
Značky
Délka

Jsou cruiser boardy vhodné pro děti?

Dětské cruiserboardy jsou typem skateboardu, který je určen spíše pro pohodovou jízdu než pro triky a skoky. Jsou přibližně stejně dlouhé, ale ve srovnání s tradičním skateboardem mají více špičatý tvar.

Jsou navrženy s velkými, měkkými kolečky, která umožňují hladkou a stabilní jízdu, kterou vaše dítě lehko zvládne. Protože mnoho dětí rádo začíná se skateboardingem prostou jízdou, jsou cruiser boardy skvělým prknem pro začátečníky. Cruiser boardy však nejsou jen pro začátečníky, jsou skvělou zábavou pro jezdce všech dovedností a také pohodlným způsobem přepravy.

Jak vybrat velikost cruiser skateboardu pro děti?

Cruiser boardy pro děti se dodávají v různých velikostech v závislosti na značce a stylu. Jednou z nejdůležitějších věcí, kterou je třeba zvážit, je šířka desky. Dítěti ve věku kolem 8 let pravděpodobně poskytne nejlepší zážitek z jízdy na skateboardu šířka mezi 6 a 8 palci. Na příliš široké desce se bude hůře učit, elikož se mu deska bude hůř ovládat. Chcete-li se ujistit, že jste pro své dítě vybrali správnou velikost, podívejte se na naši tabulku velikostí skateboardů.

Při prohlížení cruiserových skateboardů pro děti pravděpodobně často uvidíte slovo mini cruiser. Ty mají přibližně stejnou velikost jako dětské cruisery, ale mohou je používat i dospělí a mladší jezdci.

Je opravdu důležité, aby vaše dítě nosilo vhodné chrániče, až vyjede do ulic na svém novém cruiseru, proto nezapomeňte koupit správné ochranné vybavení.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky