×
Menu

Údržba bruslí na inline hokej

  Filtr
Značky

Dobré vědět

Údržba kolečkových bruslí pro všechny hokejisty

Pravidelnou údržbu inline hokejových bruslí by měli provádět všichni hokejisté. Na začátku sezóny je potřeba mít brusle v co nejlepším stavu a pravděpodobně se stane, že v průběhu sezóny budete muset občas provést nějakou údržbu.

Jak čistit kolečka inline hokejových bruslí?

Jednou z nejdůležitějších věcí, kterou je třeba pravidelně kontrolovat, je, jak dobře se kolečka točí. Pokud se kolečka netočí, je pravděpodobné, že budete muset buď vyčistit, nebo vyměnit ložiska. Většinu potřebného vybavení naleznete na této stránce, a pokud si chcete přečíst, jak na to, prohlédněte si našeho průvodce čištěním ložisek.

V průběhu sezóny se také vyplatí kolečka čas od času vyčistit, abyste se zbavili nahromaděných nečistot z kluziště. Jednoduše je otřete mokrým hadříkem, abyste odstranili nečistoty.

Vhodné nářadí pro inline hokejové brusle

Mít správné nářadí je důležité pro údržbu bruslí a jistě si vás oblíbí i spoluhráči. Zde najdete řadu nástrojů, které lze použít k provádění různých úkolů, jako je demontáž a instalace nových ložisek nebo koleček, utahování osiček a obecně zajištění toho, aby byly vaše brusle připraveny k jízdě. Toto nářadí je univerzální a bude fungovat i s jinými modely bruslí.

Nářadí, které najdete v této kategorii, je určeno k opravě vašich bruslí. V opačném případě se můžete podívat do naší kategorie příslušenství pro hokej na kolečkových bruslích, kde můžete najít díly k opravě nebo vylepšení svého hokejového vybavení.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky