Zimní výprodej
finální zimní výprodej   -  použijte tento kód WINTER10  -  Klikněte zde
×
Menu

Tašky a batohy na koloběžku

  Filtr
Značky

Proč byste si měli koupit batoh na koloběžku

Batohy na koloběžku jsou pro mnoho jezdců velmi potřebným příslušenstvím a lze je využít v mnoha situacích. Nošení batohu na koloběžku při jízdě na koloběžce je snadné, protože bezpečně drží na zádech. Tyto batohy se skvěle hodí na dlouhé dny ve skateparku, protože si s sebou můžete vzít náhradní oblečení, jídlo a vodu nebo nějaké nářadí na koloběžku.

Dalším praktickým stylem tašek, které si můžete vzít s sebou, jsou brašny na koloběžku nebo tašky přes rameno. Jsou mnohem menší než batohy a skvěle se hodí na přenášení telefonu a peněženky nebo dalšího vybavení.

Cestování s brašnou na koloběžku

Brašny na koloběžky jsou účelově konstruovány tak, aby pojaly a ochránily vaši koloběžku během cestování. Mají jedinečný tvar písmene "T" s ramenními popruhy na zadní straně, takže je lze pohodlně nosit jako batoh. Koloběžku do brašny zabalíte tak, že oddělíte řídítka od deskya oba kusy umístíte podél svislé části brašny. Konec řídítek by měl být směrem nahoru, aby se vešel do nejširší části tašky.

V brašně je také mnoho místa na náhradní díly, které je užitečné vozit s sebou pro případ potřeby rychlé opravy. Podívejte se na naši nabídku dílů pro koloběžky.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky