×
Menu

Příslušenství k neoprenu

Víte, co by se vám ještě mohlo hodit do výbavy?

Pokud se dobře staráte o váš neoprén, bude vám sloužit po mnoho let. Ale i když svému neoprénu dáte tu nejlepší péči, nikdy se zcela nevyhnete riziku malých děr nebo roztržených švů. Proto je dobré mít po ruce neoprénové lepidlo, které tyto nehody rychle sprovodí ze světa. V této kategorii neoprénového příslušenství a další výbavy najdete nejen neoprénové lepidlo, ale také další produkty, které mohou významně prodloužit život vašeho neoprénu.

Potřebujete právě tento kousek pro vaše neopreny

Mnoho surfařů zpravidla neopren pouze opláchne sladkou vodou a pověsí vyschnout do stínu. A jsou přesvědčeni, že udělali pro svoji výbavu maximum. Bohužel to není úplně pravda.

Sůl z mořské vody, ultrafialové záření, písek, moč a neustále roztahování švů zanechává na vašem neoprénu stopy. Pokud vám váš neopren dobře slouží, zaslouží si kvalitní vyčištění, odpočinek a také ošetření vhodnými prostředky. Proto se vám vyplatí vždy použít speciální šampón, který je speciálně vyvinut pro neoprénové výrobky. Tento šampón nebo neoprénové mýdlo vám na základě naší vlastní zkušenosti rozhodně doporučujeme, protože perfektně vyčistí každý neoprénový oblek a zničí všechny zárodky a baktérie.

Důležité je také nezapomínat, že horká voda ničí pružnost vašeho neoprénového obleku. Proto nikdy neperte váš neoprén v pračce. Také při sušení je třeba dbát některých zásad a sušit neoprén naruby a ve stínu, nejlépe někde uvnitř a okamžitě po jeho vyčištění. Žehlička nebo sušička se k neoprénu nesmí samozřejmě ani přiblížit!

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky