×
Menu

Dětské Lyžařské Boty

  Filtr
Značky
Velikost

Dobré vědět

Chcete-li, aby si vaše dítě lyžování oblíbilo a užívalo, pak je velmi důležité správně vybrat lyžařské boty pro děti. Jelikož vnější skořepina lyžáku je z tvrdého plastu, je důležité, aby se dítě cítilo ve vnitřní botičce pohodlně. Kvalitní lyžařské boty pro děti kladou velký důraz na funkci vnitřní botičky, která udrží nohu v teple a zároveň umožňuje dítěti dobrý lyžařský postoj.

Jak zvolit správnou velikost

Aby se dětem dobře lyžovalo, je třeba zvolit velikost boty tak, nebyla příliš malá. V příliš těsné lyžařské botě malý lyžař nemůže hýbat prsty a brzo mu začnou mrznout nohy. Mnohé lyžařské boty pro děti jsou nastavitelné, takže mohou „vyrůst“ až o několik čísel.

Přezky dětských lyžařských bot

Většina z našich lyžařských bot pro dospělé má 3-4 přezky, aby bylo možné botu dobře dotáhnout. Ale dětské lyžařské boty jsou zpravidla vybavené jen dvěma přezkami. Dvě přezky postačí k tomu, aby bota dítěti dobře seděla, a zároveň je její nasazení a sejmutí přeci jen o něco jednodušší. Přezky jsou zpravidla vyrobené z plastu, ale existují profesionální lyžáky s přezkami z kovu.

Na této stránce naleznete velký výběr dětských lyžařských bot.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky