×
Menu

Kids Snowboards & Kids Snowboard Packages

Dobré vědět

Pár tipů o výběru dětského snowboardu

Zde najdete naši širokou nabídku dětských snowboardů. Snowboarding je pro děti velmi atraktivní sport, který je baví, zabaví a často i motivuje k zlepšování svých výkonů.

Když vybíráte snowboard pro děti, je důležité vybrat správnou délku. Pokud snowboard postavíte vertikálně vedle dítětě, prkno by mělo dosahovat právě po jeho nebo její ramena a neměl by sahat výš než po bradu. Pokud si nejste jisti, zvolte raději kratší snowboard než delší. Kratší snowboard znamená o něco méně „práce“, lépe se kontroluje a dítě s kratším snowboardem dosáhne rychleji prvních pokroků. A když má malý jezdec ze svých, byť malých úspěchů radost, nechybí mu motivace pro další zlepšování!

Většina dětských snowboardů má takzvaný twintip design. Twintip snowboardy jsou vynikající do snowparků, na dělání triků a zábavných kousků na svahu. Na twintip snowboardu je přední a zadní špička symetricky zvednutá a vázání je centrované. Takový design usnadňuje jízdu popředu i pozadu. Snowboarding je a měl by být pro děti zábavný, ať už na svahu, ve snowparku nebo kdekoli na horách. Dítě si zkrátka pobyt na horách se snowboardem užije.

Snowboardy pro děti různých značek

Nabízíme snowboardy pro děti a mládež od různých značek. Výběr je tudíž velký, ale poněkud nesnadný. Jednoduše si řekněte, že nejdůležitější je, aby bylo dítě ze snowboardu naprosto u vytržení a aby si na svahu vzájemně rozuměly. Proto je vždy lepší dítě do výběru zapojit a umožnit mu vybrat si design, který se mu fakt líbí.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky