×
Menu

Dětské snowboardy & Snowboard sety

  Filtr
Značky
Délka

Dobré vědět

Dětské snowboardy

Snowboarding je u dětí velmi oblíbeným zimním sportem a mnoho z nich ho využívá jako alternativu k lyžování. Děti mohou snadno pokročit na juniorských snowboardech, pokud mají snowboard správné délky a šířky. Některé děti milují pocit rychlého sjíždění sjezdovek, zatímco jiné si prostě užívají svobodu při objevování sjezdovek vlastním tempem.

Základním vybavením potřebným pro dětský snowboarding je snowboard, boty a vázání. Ty lze zakoupit v balíčku nebo jednotlivě. Výběr našich dětských snowboardových balíčků je často nejvýhodnější. Chcete-li své dítě vhodně obléknout na snowboard, podívejte se do naší kategorie oblečení na snowboard a zimní sporty.

Kdy může moje dítě začít s jízdou na snowboardu?

Rodiče se často ptají, v jakém věku se mohou jejich děti začít učit jezdit na snowboardu? Nejmenší snowboardy jsou určeny pro tříleté děti. To bývá věk, kdy už mají dostatečně vyvinuté motorické schopnosti, aby se mohly začít učit základy. Většina dětských snowboardových škol má jako nejmladší žáky tříleté děti.

Jakou velikost snowboardu pořídit?

Velikost snowboardu pro vaše dítě by se měla řídit především jeho výškou. Pravidlem je, že délka prkna by měla dosahovat mezi výškou hrudníku a nosu vašeho dítěte. Blíže k hrudníku, pokud jsou začátečníci, a blíže k nosu, pokud jsou pokročilí. Snowboardy s délkou 80 cm patří k nejmenším na trhu a jsou vhodné pro tříleté děti (výška kolem 95 cm).

Podívejte se na naši tabulku velikostí snowboardů, kde najdete další podrobnosti důležité pro výběr správné velikosti.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky