Zimní výprodej
finální zimní výprodej   -  použijte tento kód WINTER10  -  Klikněte zde
×
Menu

Kolečka pro cruiser board a penny board

  Filtr
Barvy
Značky
Průměr kolečka
Tvrdost koleček
Šířka kolečka
Předchozí
Další
Strana 1 z 2

Dobré vědět

Skateboardová cruiser kolečka vám zajistí hladší jízdu

Skateboardová kolečka cruiser jsou navržena tak, abyste mohli bez námahy jezdit po městě. Ve srovnání s klasickými kolečky na skateboardu jsou kolečka na cruiser a penny board větší a měkčí, takže vám poskytnou hladkou jízdu i na nerovném povrchu. Tato měkčí a větší kolečka vám také poskytnou větší rychlost a super přilnavost.

Pro začátečníky může být používání cruiserových koleček dobrým způsobem, jak se dostat ke skateboardingu. Jsou považována za snadněji ovladatelná než skateboardová kolečka a naučit se cruisovat může být dobrým odrazovým můstkem před tím, než se vydáte do skateparku.

Kolečka na cruiser i penny board jsou vyrobena z polyuretanu. Můžete si všimnout, že některá penny a cruiser kolečka jsou označena jako SHR. To je zkratka pro Super High Rebound, která dodává kolečkům větší odskok.

Jakou velikost cruiser koleček potřebuji?

Průměr koleček, která potřebujete, do značné míry závisí na velikosti vaší desky. Čím delší je deska, tím větší by měla být kolečka. I když je možné mít menší kolečka s delší deskou, nezajistí vám to ten nejlepší zážitek z jízdy.

Důležité je také rozhodnout se pro tvar koleček. U koleček typu cruiser a penny si můžete vybrat mezi koly s ostrými nebo kulatými hranami. Kolečka s ostrými hranami vám poskytnou nejlepší přilnavost, zatímco kolečka s kulatými hranami jsou skvělá pro carving.

V neposlední řadě výběr koleček závisí na hmotnosti jezdce a jeho osobních preferencích. Stejně jako kolečka pro skateboarding a longboarding se měří na stupnici durometrů, přičemž čím tvrdší kolečko, tím vyšší číslo.

Potřebujete kolečka pro další prkna? Podívejte se na naši nabídku koleček pro skateboard a longboard.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky