×
Menu

Kolečka pro cruiser board

  Filtr
Barvy
Značky
Průměr kolečka
Tvrdost koleček
Šířka kolečka
Předchozí
Další
Strana 1 z 2

Kolečka Penny board a kolečka cruiser board

Jak moc si jízdu na svém cruiser bordu užiješ, hodně závisí na kvalitě tvých koleček. V naší široké nabídce koleček pro Penny boardy a dřevěné i vinylové cruisery najdeš kolečka různých velikostí, v mnoha barvách a v různých stupních odolnosti.

Kolečka na Penny boardy a cruiser longboardy jsou větší a měkčí než kolečka pro tradiční skateboardy. Jejich cílem je nabídnout měkčí jízdu na drsném povrchu. Šiřší průměr je také zárukou větší rychlosti a měkčí urethanový materiál lépe lne k povrchu. Oba faktory jsou velmi příznivé pro cruiser skateboarding.

Pořiď si správný profil kolečka Penny

Tvar kolečka ovlivňuje kvalitu gripu, tedy přilnavosti boardu k povrchu. Když korzuješ na svém cruiser boardu nebo Penny boardu, nejvíc si to užiješ s kolečky s hranatými hranami. Taková kolečka totiž přicházejí do styku s povrchem silnice velkou plochou a jen velmi zřídka přicházejí do smyku.

Cruiser kolečka: Dost tvrdé pro ulice?

Další faktor, který je třeba zohlednit nejen při výběru koleček, ale i cruiser skateboardu, Penny boardu nebo mini skateboardu, je tvrdost koleček. Tvrdost se měří na škále tvrdosti od nejměkčího stupně 1A až do nejtvrdšího 100A.

Doporučujeme koupit kolečka, která jsou na této stupnici umístěna někde mezi 79A až 87A. Kolečka v tomto intervalu jsou měkká, a tudíž skvělá pro drsné povrchy, jako je asfalt a betonové chodníky. Měkkost také znamená dobrou přilnavost, takže mnohé praskliny a malé kamínky ani nepocítíš.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky