Zimní výprodej
finální zimní výprodej   -  použijte tento kód WINTER10  -  Klikněte zde
×
Menu

Díly pro kolečkové lyže

Výbava a součásti kolečkových lyží se kterými pojedete dál a dál

Jako každý dopravní prostředek potřebuje i pár kolečkových lyží údržbu. I když se o svou výbavu staráte dobře, tak přijde chvíle, kdy bude potřeba vyměnit nějakou součást kolečkových lyží. Jednou z prvních věci, které potřebují vyměnit jsou ložiska. Většina bruslí, koloběžek i skateboardů využívá stejná ložiska, ale ložiska pro kolečkové lyže zpravidla bývají trochu větší. Dalším velkým rozdílem u zadního kolečka je jehlové ložisko, které bude možná potřeba také vyměnit.

Kromě ložisek v této kategorii najdeš každou součást, díky kterým kolečkové lyže kolečkují, ale i tak doporučujeme jednou za čas kolečkové lyže vyčistit a namazat pohyblivé součásti sestavy koleček. To ti zajistí hladší jízdu, prodlouží životnost a odolnost součástí kolečkových lyží a oddálí nákup náhradních částí a výhledově tak ušetří i spoustu peněz.

Někdo potřebuje brzdy na kolečkových lyžích

Na trhu jě několik druhů brzd pro kolečkové lyže a ne všichni kolečkoví lyžaři brzdový systém využívají, protože existuje několik způsobů jak na kolečkových lyžích zastavit. Pro začátečníky vždycky brzdový systém pro kolečkové lyže doporučujeme, protože při učení základů kolečkového lyžování je spousta různých aspektů na které se musíš plně soustředit.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky