×
Menu

Skateboardy na sníh - snowskate

Snow skateboard - skateboarding na sněhu

Když padá první sníh a pokryje místní skatepark, většina skejťáků pověsí skateboard na hřebík. Ale pokud vlastní skateboard na sníh, vrstva sněhu je naopak vítanou příležitostí neustále na svých skillz pracovat. Se sněžným skateboardem můžete skatovat po celou zimu.

Na první pohled sněžný skateboard vypadá jako běžná skateboardová deska. Pokud ho ale otočíš, pohopíš v čem je rozdíl. Na skluznici snowskatu je drážkovaný vzor, designovaný speciálně pro zasněžené povrchy, který umožňuje jezdci performovat stejné triky jako na běžném skateboardu. Ve SkatePro jsme se shodli, že snow skateboard je tím nejlepším, co v oblasti vybavení na sníh bylo vymyšleno od vynálezu snowboardu. Snowskating si opravdu užíváme a jsem přesvědčeni, že bez něj se v zimě neobejdeš.

Skateboard na sníh je perfektní pro městké spoty nebo všude tam, kde nejsou podmínky pro jízdu na lyžích či snowboardu.

Nohy na snow skateboardu drží lépe než na běžném skateboardu

Kromě toho, že je snow skateboard lépe vybaven pro pohyb na sněhu, také griptape area je uzpůsobena tak, aby ustála led a sníh. Dokonce je možné, chceš-li přilnavost vylepšit, připevnit hroty na špici desky.

Snowskating je poměrně nový zimní sport, který kombinuje skateboarding a snowboarding. Se skateboardem na sníh můžes dělat slidy, ollie, flipy a další triky jako na skateboardu.

Snowskating je dokonalý, pokud si chceš užít sníh, který je po ruce, třeba na kopci, pěsí zóně, na dětské hřišti, na ulici před domem. Stačí si postavit jumpy a rampy a začít trénovat. Snowskating se jezdí bez speciálních bot nebo vázání - vystačíš si s běžnými skatovými botami.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky