×
Menu

Chrániče na brusle

Chrániče na bruslení: Měl/a bych je nosit?

Inline bruslení a jízda na kolečkových bruslích jsou zábavné aktivity, které lze provozovat téměř kdekoli. Obě jsou považovány za skvělé cvičení a jsou stejně prospěšné jako jakákoli jiná aerobní aktivita.

Bruslaři, kteří se vyhýbají nošení ochranných pomůcek na brusle, však při pádech na tvrdém povrchu utrpí zranění a pohmožděniny. Proto je nošení správných ochranných pomůcek pro všechny inline a trekové bruslaře nezbytné. U začátečníků, kteří nenosí správné chrániče, je větší pravděpodobnost, že utrpí vážná zranění.

Základní a nejlepší ochranné vybavení každého bruslaře se skládá z bruslařské helmy, chráničů zápěstí, chráničů kolen a loktů. Měly by správně sedět na těle a při jízdě sedět na svém místě.

Výhody chráničů na bruslení

Přestože nedosáhnete stejných rychlostí jako cyklisté nebo lyžaři, je nošení ochranných pomůcek naprostou nutností.

Kromě toho, že se vyhnete vážným zraněním, vám chrániče zlepší celkový požitek z jízdy. Nošení ochranných pomůcek vám dodá také sebevědomí, zejména když se snažíte naučit nové triky, rychlé otočky a zastavení.

Nezapomeňte, že chrániče se v průběhu let neustále vyvíjí. Málokdy vám brání v pohybu, najdete je i ve stylovém provedení a v některých případech je můžete nosit i pod oblečením.

Hledáte ochranné pomůcky na bruslení? Podívejte se na naši nabídku bruslařských přileb a sad chráničů.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky