×
Menu

Chrániče na brusle

Chrániče na brusle - Bezpečnost je při sportu zásadní

Šrámy, modřiny, pohmoždění, odřená zápěstí nebo dokonce otřes mozku... zranění je ten nejhorší výsledek sportovního výkonu. Nosit a používat chrániče je naopak chytré, módní a celkově cool, a nezáleží na tom, zda jezdíte aggressive skating, pracujete na své fyzičce na fitness bruslích nebo jezdíte na kole či trikujete na skateboardu.

V této sekci najdete helmy na kolečkové brusle a na kolo, také chrániče na zápěstí, chrániče na kolena a lokty a další typy chráničů. To znamená, že si u nás můžete vybrat vybavení pro skateboarding, bruslení na kolečkových bruslích, pro inline hokej, a to jak ve velikostech pro děti, tak i pro dospělé.

Šedesát procent zranění na skateboardech či kolečkových bruslí se přihodí dětem mladším 15 let. Proto je velmi důležité vybavit děti pro jízdu na koloběžce, bruslích či skateboardu kvalitními chrániči a naučit je je správně používat ve skateparku, při roller derby i kdekoliv jinde.

Jestliže si zakoupíte své nové chrániče zde ve SkatePro, můžete si být jisti, že vybavení odpovídá evropským i americkým bezpečnostním standardům.

Ochranná bruslařská výstroj vás posune na další úroveň

Chrániče ti umožňují opustit komfortní zónu a posunout hranice tvých výkonů, aniž bys automaticky riskoval či riskovala vážná zránění — riziko, které je přítomné pokaždé, když se pokoušíš o nové triky.

Nasazené chrániče uleví tvojí mysli a dodají ti sebedůvěru, což zároveň radikálně zvýší tvoje šance dosáhnout vysněných sportovních úspěchů.

Kromě nasazených chráničů nezapomeň pokaždé odhadnout a zhodnotit možná rizika. Také není od věci se před výkonem zahřát a protáhnout si svaly.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky