×
Menu

BMX Accessories

Předchozí
Další
Strana 1 z 3

Se správným nářadím tvé BMX nic nezastaví!

Znáš to. Dorazíš do BMX parku, ale musíš to zabalit, jelikož při první jízdě tě opustila pneumatika. Takové věci je třeba nepodcenit... V naší sekci BMX příslušenství najdeš veškeré užitečné a mnohdy nutné nástroje pro opravu a údržbu tvého BMX - montážní i demontážní nářadí jako jsou vyzouvací páky a různé typy stahováků.

Štěstí přeje připraveným. Pokud máš ve svém batohu správnou sadu nářadí pro opravu tvého freestyle BMX, můžeš provést celou řadu běžných oprav přímo na spotu a pokračovat v jízdě. Vytáhneš-li v kritický moment vybavení jako je pumpička Powerslide se zabudovaným manometrem, sada vyzouvacích pák a pár náhradních dílů, neexistuje důvod, proč bys měl vyrážet domů předčasně.

Freewheel stahovák

Pokud chceš sejmout svoje zapletené kolo, budeš k tomu potřebovat speciální nářadí - freewheel puller, čili stahovák. Některá z těchto nářadí je třeba namontovat do svěráku, k jiným ti stačí vhodný klíč.

BMX vyzouvací páka: Už nikdy žádné jiné nářadí pro výměnu pneumatiky

Píchnout, to je vždycky k vzteku. A pokud jediným řešením je postávat na ulici a ztrácet hromady času s nepoddajnout pneumatikou, je to ještě horší. Máš-li ovšem v kapse sadu šikovných montpák, za pár minut opět vesele šlápneš do pedálů.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky