×
Menu

Samolepky a bannery

Předchozí
Další
Strana 1 z 2

Jaké BMX příslušenství je k dostání?

S BMX doplňky můžete doladit svou BMX výbavu. Ať už si vyberete BMX nálepky, pásky na ráfek nebo odznaky, doplňky na BMX kolo jsou skvělé řešení, jak svému stroji dodat trochu extra osobitý vzhled. A váš osobní požitek z jízdy si můžete zase vylepšit BMX příslušenstvím, jako jsou popruhy na suchý zip, kterými snadno zafixujete brzdové kabely, nebo světla na BMX, abyste mohli trénovat i ve tmě.

BMX tašky

BMX tašky, vaky a brašny jsou neuvěřitelné praktické pro přepravu a skladování veškerého vašeho BMX vybavení. Cestovní tašky BMX jsou velké odolné tašky a obaly, do kterých si pohodlně zabalíte veškeré vybavení, pokud potřebujete cestovat na delší vzdálenosti a do zámoří. Mnoho značek vyrábí také řadu menších BMX tašek, do kterých si můžete ukládat náhradní díly a nářadí.

Příslušenství nejen na kolo

BMX doplňky ale nemusí nutně skončit pouze na vašem kole. Mnoho značek vyrábí samolepky na auta a bannery, které můžete pověsit kamkoli, kde chcete ukázat, že fandíte BMX. Nebo proč si nepořídit klíčenku nebo láhev s vodou od některé z vašich oblíbených BMX značek?

Pokud hledáte nářadí pro opravu a údržbu vašeho BMX, podívejte se na naši nabídku BMX nářadí.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky