×
Menu

Rámy na rychlobrusle

Dobré vědět

Rychlobruslařské rámy: Stvořeny pro rychlost

Rámy inline rychlobruslí jsou navrženy tak, aby vám umožnily dosáhnout té nejvyšší rychlostí a maximalizovat váš výkon. Jsou vyrobeny z tuhých materiálů s nízkou hmotností, jako je hliník, abyste mohli dosáhnout optimálního přenosu síly.

Od běžných rámů pro inline brusle se rámy pro rychlobrusle liší nízkým těžištěm a dlouhým rozvorem. Tato konstrukce dodává rychlobruslím nejen jejich osobitý vzhled, ale také zlepšuje vaši stabilitu a kontrolu při jízdě ve vysoké rychlosti. Protože kolečka používaná pro rychlobruslení jsou obecně velká, rmy jsou tomu přizpůsobení a většina je navržena tak, aby se na ně vešla kolečka o průměru 125 mm.

Seřízení rámů rychlobruslí

Abyste dosáhli nejlepšího výkonu a síly svých inline bruslí, musíte se ujistit, že jsou rámy správně seřízeny. Způsob seřízení rámů je věcí osobních preferencí - to, co se jednomu bruslaři zdá nejlepší, nemusí nutně vyhovovat jinému.

Pokud však máte problémy se zarovnáním, pak je třeba nejprve vycentrovat rám na patě boty a poté totéž udělat na přední část boty. Poté se vydejte na rychlou jízdu abyste zjistili, zda vám takové nastavení vyhovuje. Klíčem k úspěchu je experimentovat, dokud brusle nebudou stejně pohodlné jako vaše běžné boty.

Pokud hledáte další způsoby, jak vylepšit pohodlí a stabilitu vašich rychlobruslí, podívejte se na naši nabídku vložek do bot pro rychlobruslení.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky