Zimní výprodej
finální zimní výprodej   -  použijte tento kód WINTER10  -  Klikněte zde
×
Menu

Tašky na BMX kolo

  Filtr
Značky

Batohy všech tvarů a velikostí

Batohy jsou běžným příslušenstvím, které jezdci používají k přenášení svých věcí při jízdě po ulicích. Jezdci BMX, kteří tráví celý den na dirtových tratích nebo ve skateparcích, mohou ve svém batohu vozit věci, jako je náhradní oblečení, lahve s vodou a jídlo, takže na kole využijí každou minutu.

Menší brašny, jako jsou například BMX fanny packy, lze pohodlně nosit kolem pasu nebo přes rameno a skvěle se hodí na přepravu telefonů a peněženek. Mezi další tašky pro přepravu drobných osobních věcí patří crossbody tašky přes rameno. Další možností jsou brašny na rám BMX, které lze připevnit k rámu a použít k převážení některých nezbytností během jízdy.

Brašny BMX na cestování

Pro cestování s BMX jsou určeny cestovní brašny, které pohodlně a bezpečně uloží všechny části BMX, takže jsou na cestách chráněny. Tyto brašny se obvykle dodávají s kolečky, popruhy nebo obojím, aby vám usnadnily přenášení vašeho kola. Pokud navíc plánujete výlety přes noc nebo jen potřebujete převážet více vybavení, můžete brašny na BMX naplnit oblečením, náhradními díly nebo dalšími nezbytnostmi.

Další příslušenství, které můžete snadno uložit do brašen BMX, si prohlédněte v kategorii příslušenství na BMX.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky