Doprodej
Ušetřete až 80%  -  více než 300 produktů ve výprodeji!  -  Klikněte zde
×
MENU

Vak na lyže, obal na snowboard, taška na lyžařské boty

  Filtr
Barvy
Značky
Předchozí
Další
Strana 1 z 2

Tašky na zimní sporty

Když vyrážíte na lyžovačku nebo kdykoli potřebujete přenést svou lyžařskou nebo snowboardovou výbavu, budete potřebovat správnou tašku. Ve SkatePro máme dobrý výběr obalů na lyže a vaků na snowboard, speciálně designovaných pro zimní sporty.

Vaky na lyže

Vaky nebo obaly na lyže slouží k bezpečnému přenášení a skladování lyží. Vybírat můžete z různých modelů. Některé jsou velmi jednoduché, jiné jsou extra polstrované a mohou také mít několik dalších oddělených kapes pro vaši výbavu. Tyto extra funkce chrání lyže před zbytečným poškozením během převozu. Transportní vak se také osvědčuje pro bezpečné skladování lyží během letní sezóny. Většina vaků pobere lyže i lyžařské hůlky.

Cestovní obal na lyže

Jedná se o velký a prostorný vak na lyže, do nějž lze zpravidla uložit několik párů lyží najednou. Mnohé z těchto velký obalů jsou extra polstrované, aby lyže chránily v těch ošemetných momentech, jako je letištní transport, převážení v autobusech nebo na střechách aut. Některé z těchto modelů mají navíc praktické kapsy a také kolečka pro snadnější a pohodovější přenášení vaku z místa na místo.

Taška na lyžařské boty

S taškou na lyžařské boty můžete pohodlně skladovat a přenášet lyžáky všude s sebou. Můžete najít tašky na lyžařské boty s popruhem přes rameno a rukojetí - velmi jednoduché a praktické.

Obal na snowboard

Bezpečně přenášet váš snowboard a mít zároveň přehled o vaší snowboardové výbavě, jako jsou boty, rukavice, chrániče a další, je s obalem na snowboard hračka. Vaky na snowboardy najdete v základní i cestovní (tour) verzi.

Batohy

Potřebujete batoh na nezbytnou výbavu pro back country jízdu v terénu? Nebo si třeba jen chcete udělat malý piknik na vrcholu? Najděte si ve SkatePro ideální batoh, do kterého se vejde vše, co potřebujete mít s sebou. V kategorii zimních batohů nabízíme hned několik různých modelů. Prohlédněte si jednoduché batohy pro svačinu a termosku s čajem a nebo prostorné a chytře řešené batohy speciálně designované pro vícedenní skitouring. Nechybí ani velmi technicky zpracované batohy s bezpečnostním vybavením a možností připevnit lyže nebo snowboard na batoh.