šťastný s. Valentýn
Speciální nabídky a slevy  -  Zobrazit nabídky
×
Menu

Chrániče na snowboard

Jaké chrániče nosí snowboardisté?

Snowboardisté používají celou řadu ochranných pomůcek, které jim na sjezdovkách a v terénu zajišťují bezpečnost. Nejdůležitějším ochranným vybavením snowboardisty je helma. Konstrukce snowboardových přileb prošly v posledních letech dlouhou cestou a často jsou lehké, stylové a neomezují váš výhled. Při výběru helmy se musíte ujistit, že je certifikovaná pro snowsport a že vám bezpečně sedí na hlavě.

Nosí snowboardisté polstrované chrániče?

Snowboardisté používají polstrované ochranné pomůcky, které chrání zbytek jejich těla. Například polstrované nárazové kraťasy jsou skvělým nápadem pro všechny začátečníky a freestylisty, kteří nejspíš budou často padat. Tento kus ochranného vybavení chrání oblast boků a kostrče před pohmožděninami nebo horšími následky.

Další možností je použití chrániče zad. Zranění zad jsou u snowboardistů obecně neobvyklá, ale když už k nim dojde, jsou často vážná. Mnoho konstrukcí chráničů pokrývá většinu horní části těla a zároveň vám umožňuje zachovat si dobrý rozsah pohybu.

Pokud rádi vyrážíte do terénu, pak je rozumné podívat se na naši nabídku lavinového vybavení. Najdete tam všechny pomůcky, které budete v případě laviny potřebovat.

Dalším ochranným prvkem, který budete potřebovat, jsou samozřejmě správné brýle, proto se podívejte do naší kategorie Snowboardové brýle.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky