×
MENU

Team SkatePro

Toto je náš tým. Ve SkatePro podporujeme různé druhy akčních sportů. Věříme, že prostor by měl dostat každý, je to jen otázka vzájemného respektu. Chceš-li zjistit, co od našeho týmu očekáváme a jaké máme požadavky, přečti si následující text a odpověz na dané otázky.

Richard Zelinka
Richard Zelinka
Zobrazit
Prague
Koloběžky
Jara Mrstny
Jara Mrstny
Zobrazit
Prague
Brusle
Florian Petitcollin
Florian Petitcollin
Zobrazit
Dijon
Brusle
Adrian Hirt
Adrian Hirt
Zobrazit
Erfurt
Skateboardy
Jordan Meadows
Jordan Meadows
Zobrazit
Saint Charles, Ill.
Skateboardy
J.B. Nacher
J.B. Nacher
Zobrazit
Bordeaux
Vodní Sporty
Viktor Bøndergaard
Viktor Bøndergaard
Zobrazit
Hvide Sande
Vodní Sporty
Luis Oppel
Luis Oppel
Zobrazit
Aalborg
Koloběžky
Pol Roman
Pol Roman
Zobrazit
Barcelona
Koloběžky
Maxime Bouzid
Maxime Bouzid
Zobrazit
Paris
Koloběžky
Trevor Pritchard
Trevor Pritchard
Zobrazit
New Jersey (NYC)
Koloběžky
William Holm
William Holm
Zobrazit
Mariestad
Koloběžky
Timon Kunze
Timon Kunze
Zobrazit
Lübeck
Koloběžky
Herman Amundsen
Herman Amundsen
Zobrazit
Oslo
Koloběžky
Philipp Lersch
Philipp Lersch
Zobrazit
Cologne
Koloběžky
Barbara Luciana
Barbara Luciana
Zobrazit
Barcelona
Brusle
Henkjan Schollaart
Henkjan Schollaart
Zobrazit
Rotterdam
Koloběžky
Dylan Ditchfield
Dylan Ditchfield
Zobrazit
Warrington
Koloběžky
Jaakko Hippinen
Jaakko Hippinen
Zobrazit
Helsinki
Koloběžky
Liam Pierre Nythe
Liam Pierre Nythe
Zobrazit
Liverpool
Koloběžky
Adrian Malmberg
Adrian Malmberg
Zobrazit
Stockholm
BMX
Simone Tetsche Christensen
Simone Tetsche Christensen
Zobrazit
Aarhus
BMX
Marcus Vincent Diemar
Marcus Vincent Diemar
Zobrazit
Copenhagen
BMX
Bomba Hache
Bomba Hache
Zobrazit
A Coruña
Brusle
Jamie Manning
Jamie Manning
Zobrazit
Kent
Skateboardy
Sebastian Hofbauer
Sebastian Hofbauer
Zobrazit
Ulm
Skateboardy
Tom Keatman
Tom Keatman
Zobrazit
South Cheshire
Skateboardy
Mats Hilmer
Mats Hilmer
Zobrazit
Odense
Skateboardy
Daniel Nielsen
Daniel Nielsen
Zobrazit
Aalborg
Brusle
Felix Fälling
Felix Fälling
Zobrazit
Roskilde
Brusle
Jacob Juul
Jacob Juul
Zobrazit
Copenhagen
Brusle
Malte Husted
Malte Husted
Zobrazit
København
Brusle
Nicolas Bernardo
Nicolas Bernardo
Zobrazit
Bordeaux
Brusle
Palmer Parish
Palmer Parish
Zobrazit
Essex
Zimní sporty
Fynnlay Loupis
Fynnlay Loupis
Zobrazit
Cheshire
Zimní sporty
Cassius Loupis
Cassius Loupis
Zobrazit
Cheshire
Zimní sporty
Jens V. Nielsen
Jens V. Nielsen
Zobrazit
København
Longboardy
Pierrick Odent
Pierrick Odent
Zobrazit
Paris
Koloběžky
Jonas Ericsäter
Jonas Ericsäter
Zobrazit
Stockholm
Koloběžky
Kim Johansson
Kim Johansson
Zobrazit
Helsingborg
Koloběžky
Lukas Otten
Lukas Otten
Zobrazit
Hamburg
Koloběžky
Maciek Kwiatkowski
Maciek Kwiatkowski
Zobrazit
Warszawa
Koloběžky
Simon Jonson
Simon Jonson
Zobrazit
Herning
Koloběžky
Felix Fiilin
Felix Fiilin
Zobrazit
Helsinki
Koloběžky
Oliwier Kapler
Oliwier Kapler
Zobrazit
Warsaw
Koloběžky
Hans Cön
Hans Cön
Zobrazit
La linea
Koloběžky
Phillip Kharlamov
Phillip Kharlamov
Zobrazit
Orlando
Koloběžky
Anas Akhamlich
Anas Akhamlich
Zobrazit
Vitoria-Gasteiz
Koloběžky
Aran Brusseel
Aran Brusseel
Zobrazit
Knesselare
Koloběžky
Inuk Siegstad
Inuk Siegstad
Zobrazit
Aarhus
BMX
Martin Paarup
Martin Paarup
Zobrazit
Randers
BMX
Enderson Gamez
Enderson Gamez
Zobrazit
Barcelona
BMX
Filip Harritz
Filip Harritz
Zobrazit
København
BMX
Julius Halle
Julius Halle
Zobrazit
Hjørring
Skateboardy
Bjørn Nicklas Pettersen
Bjørn Nicklas Pettersen
Zobrazit
Halden
Skateboardy
Noah Graetsch
Noah Graetsch
Zobrazit
Jelling
Skateboardy
Olle Blomqvist
Olle Blomqvist
Zobrazit
Jönköping
Skateboardy
Tilly Clayphon
Tilly Clayphon
Zobrazit
Doncaster
Brusle
Ylli Meholli
Ylli Meholli
Zobrazit
Hengelo
Skateboardy
Nicklas Sundgaard
Nicklas Sundgaard
Zobrazit
Greve
Skateboardy
Trine Brøns Nielsen
Trine Brøns Nielsen
Zobrazit
Copenhagen
Brusle
Alex Deutschmann
Alex Deutschmann
Zobrazit
Barcelona
Brusle
Brandon Reubens
Brandon Reubens
Zobrazit
Manchester
Brusle
Sara Hollesen
Sara Hollesen
Zobrazit
Herning
Brusle
Dave Gehlert
Dave Gehlert
Zobrazit
Aalborg
Brusle
Ola Koskiniotis
Ola Koskiniotis
Zobrazit
Warszawa
Zimní sporty
Geert Goossens
Geert Goossens
Zobrazit
Bilzen
Zimní sporty
Liam Ringkamp
Liam Ringkamp
Zobrazit
Kiel
Skateboardy
Mia Sofie
Mia Sofie
Zobrazit
Esbjerg
Koloběžky
Kristian Roa
Kristian Roa
Zobrazit
Drammen
Koloběžky
Luca Polla
Luca Polla
Zobrazit
Belluno
Koloběžky
Michael Skretting
Michael Skretting
Zobrazit
Gjøvik
Koloběžky
Mickey Oosterling
Mickey Oosterling
Zobrazit
Rotterdam
Koloběžky
Niels Cardinaels
Niels Cardinaels
Zobrazit
Hamont
Koloběžky
Jonas Kjær
Jonas Kjær
Zobrazit
Aarhus
Koloběžky
Michał Szalacha
Michał Szalacha
Zobrazit
Rzeszów
Koloběžky
Ricky Anthony
Ricky Anthony
Zobrazit
Liverpool
Koloběžky
William Gottschalk
William Gottschalk
Zobrazit
Aarhus
Koloběžky
Hugo Svare
Hugo Svare
Zobrazit
Copenhagen
Koloběžky
Danny Adams
Danny Adams
Zobrazit
Chester
Koloběžky
Lasse Søltoft
Lasse Søltoft
Zobrazit
Aarhus
BMX
Mathias Holst
Mathias Holst
Zobrazit
Aarhus
Koloběžky
Damian Chrobot
Damian Chrobot
Zobrazit
Katowice
Skateboardy
Thomas Chilvers
Thomas Chilvers
Zobrazit
Odense
Skateboardy
Anders Hauerholt
Anders Hauerholt
Zobrazit
Aalborg
Brusle
Kristoffer Fredriksson
Kristoffer Fredriksson
Zobrazit
Kiruna
Zimní sporty
Antoine Bertin
Antoine Bertin
Zobrazit
Saint-Nazaire
Longboardy
Jezdci na mezinárodní top úrovni
Nejlepší národní jezdci s cílem stát se mistry svého sportu a profesionály na plný úvazek.
SkatePro Ambassador Team se skládá z filmařů, fotografů, blogerů, mladých lidí, eventmakerů a legend.