×
Menu

Scooter Mouth Guards

  Filtr
Značky

Chrániče na zuby

Pokud se věnuješ nějakému z drsnějších sportů, při kterém je doporučováno nosit chránič zubů, pak si pravděpodobně jeho smysl uvědomuješ lépe, než předchozí generace atletů.

Chrániče na zuby se vyplatí v celé radě sportů, při kterých může jít „o hubu“, jak se říká. Chránič zubů je obvykle vyrobený z akrylového nebo gumového materiálu. A aby dobře plnil svou funkci, musí být tvarovaný podle chrupu.

Můžeš si zvolit chrániče do úst, které chrání pouze horní čelist, nebo chránič pro horní i dolní patro. Nejlepší ochranu samozřejmě poskytuje dvojitý chránič, ale bohužel trochu omezuje a ztěžuje dýchání a je třeba si na něj zvyknout.

Chrániče na zuby výrazně snižují riziko poškození chrupu a jsou nutností, pokud hraješ hokej nebo roller derby. Prvními sportovci, kteří začali chrániče nosit, byli boxeři, ale dnes se jimi chrání každý, kdo se věnuje nějakému „drsnému“ kontaktnímu sportu, jako je hokej nebo americký fotbal.

Všechny chrániče zubů v naší nabídce jsou tak zvané „Boil and Bite“, které v ústech nejlépe sedí. Před prvním použitím je vložíš do horké vody a poté teprve do úst a skousneš. Jak chránič chladne, tvaruje se přesně pro tvé zuby. Když si koupíš nový chránič zubů, správný postup bude dobře popsán v přiloženém návodu.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky