Zimní výprodej
finální zimní výprodej   -  použijte tento kód WINTER10  -  Klikněte zde
×
Menu

Scooter Mouth Guards

  Filtr
Značky

Nošení chrániče zubů při jízdě na koloběžce

Chrániče zubů jsou navrženy tak, aby zabránily zranění obličeje a úst při jízdě na koloběžce. Jsou vyrobeny z měkkých plastových materiálů, které mají tlumicí vlastnosti, takže v případě pádu mohou snížit zranění zubů, dásní, tváří a čelisti.

Pád na freestyle koloběžce může být častým jevem a k poranění úst dochází často. Jezdci mohou ztratit rovnováhu a spadnout obličejem na řídítka koloběžky nebo na překážky ve skateparku při pokusech o skoky a grindy. Nošení chrániče zubů může zabránit vyražení zubů, prokousnutí jazyka nebo pořezání tváří či dásní.

Typy chráničů zubů na koloběžky

Ačkoli na trhu existuje řada různých typů, chrániče zubů "boil and bite" jsou pro jezdce na koloběžkách nejoblíbenější. Nasazení tohoto typu je tak snadné, že jej vložíte do vroucí vody, aby změkl, a poté jej vložíte do úst, aby se vytvaroval podle vašich zubů. Pomocí prstů a jazyka, které přitisknete kolem zubů, získáte pohodlné a přizpůsobené uchycení. Tento proces je podrobně popsán v návodu, který najdete v balení nových chráničů.

Tyto chrániče zubů lze použít při mnoha akčních sportech, ale jízda na koloběžce je na seznamu na prvním místě. Dalším vysoce prioritním prvkem ochrany, který je třeba mít při jízdě na koloběžce, je helma. Chcete-li si prohlédnout naši nabídku helem na koloběžky, stačí kliknout na odkaz zde.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky