Velikonoční výprodej
Až 55% sleva + tričko SkatePro ZDARMA!  -  Klikněte zde
×
Menu

BMX Koncovky

  Filtr
Barvy
Značky
Předchozí
Další
Strana 1 z 2

Dobré vědět

K čemu jsou BMX koncovky?

Koncovky určené na Freestyle BMX kola jsou určeny k tomu, aby chránily konce řídítek před odřením nebo vytvořením ostrých hran, o které byste se mohli zranit. Správné zakrytí konců řídítek také sníží zranění, pokud na řídítka nešikovně spadnete. Poslední příjemnou výhodou tohoto cenově dostupného BMX příslušenství je to, že dodá vašemu freestyle kolu pěkný vzhled.

Jak nasadíte BMX koncovky?

U běžných plastových BMX koncovek je to velmi jednoduché - stačí koncovky zatlačit do konců řídítek, popřípadě je dovnitř "nakroutit". Hlava koncovky by se měla dotýkat kovu řídítek. BMX koncovky mohou být také vyrobeny z oceli nebo hliníku a obvykle mají středem procházející šroub, který je utažen imbusovým klíčem a fixuje tak celý mechanismus proti vnitřní stěně trubky řídítek. Kovové modely jsou dražší než plastové, a obecně vydrží déle díky vyšší odolnosti.

BMX koncovky jsou malou, ale důležitou součástí vašeho vybavení. Ujistěte se, že jsou v dobrém stavu a vyměňte je, až se časem opotřebují. A když už jste u toho, BMX gripy jsou dalším skvělým způsobem, jak dodat vašemu kolu fresh vzhled. Podívejte se na BMX Gripy a prohlédněte si naši širokou nabídku

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky