Velikonoční výprodej
Až 55% sleva + tričko SkatePro ZDARMA!  -  Klikněte zde
×
Menu

Chrániče na lední brusle

Proč používat chrániče při ledním bruslení?

Chrániče na brusle jsou navrženy tak, aby zabránily zranění při pádu. Vzhledem k povaze kluzkého povrchu a rovnováze, která je nutná pro jízdu na úzkých nožích, není překvapením, že riziko zranění je vysoké. Začínající bruslaři mohou mít problémy s udržením rovnováhy, zatímco zkušení bruslaři mohou dosáhnout tak vysoké rychlosti, že pád bez chráničů může mít vážné následky.

Potřebuji chrániče na lední bruslení?

Pořízení chráničů na bruslení nejenže sníží počet zranění, ale umožní vám bruslit s větší jistotou. Krasobruslaři, které vídáme na olympijských hrách, chrániče na bruslení nenosí, ale jsou to vysoce kvalifikovaní profesionálové.

Rekreační bruslaři by si měli chránit ty části těla, na které budou při pádu pravděpodobně dopadat nejčastějí. Kolena, lokty a zápěstí jsou části těla, které většinou utrpí nejvíce nárazů, stejně jako oblast kyčlí a kostrče. Na všechny tyto oblasti lze zakoupit chrániče pro větší pocit jistoty. Ne všechny chrániče je nutné nosit na vnější straně oblečení. Užší chrániče se dají nosit i pod oblečením, takže jsou méně viditelné.

Lední hokej je kontaktní sport, kde je vyžadována maximální ochrana. Hráči ledního hokeje tak mají speciální ochranné vybavení, které si můžete prohlédnout v kategorii hokejové chrániče.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky