×
Menu

Chrániče kolen BMX

  Filtr
Značky
Velikost

Proč používat chrániče kolen na BMX?

Ruku na srdce, bez několika pádů se prostě nenaučíš jezdit na rampách, v bazénech, grindovat zábradlí, seskakovat překážky nebo trhat rekordy na závodních tratích.

S chrániči kolen si ušetříš nemálo modřin, odřenin a výrazně snížíš šanci pro dlouhotrvající zranění. Takže pokud chceš jezdit tak dlouho jak jen budeš chtít, tak určitě nasaď BMX chrániče kolen.

Tvrdé chrániče vs. měkké chrániče kolen

Máme opravdu širokou nabídku klasických chráničů kolen, které určitě znáš od skejťáků a bruslařů. Tento druh BMX chráničů kolen nabídne pořádnou porci ochrany, kterou jako nováček určitě oceníš.

Nevýhodou těchto chráničů bývá jejich neforemná velikost, která může omezovat tvou svobodu pohybu.

Výhoda měkkých chráničů kolen je jejich vysoká flexibilita, která neomezuje tvůj pohyb. Při nárazu se gel uvnitř chráničů zpevní a tvé koleno udrží v bezpečí.

Tento druh chráničů můžeš nosit i pod oblečením, takže pokud uvidíš profíky, kteří vypadají, že jezdí bez chráničů, tak si můžeš být jist, že je mají pod kalhotami.

Všechny chrániče kolen v naší nabídce jsou pečlivě vybrány, abychom se mohli zaručit pouze za ty nejkvalitnější a měli jistotu, že budeš v pořádku.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky