×
Menu

Spojovací materiál pro skateboardy

  Filtr
Značky
Délka

Šrouby pro skateboard - vybrat správnou velikost

Šrouby pro skateboard slouží k připevnění trucků na skateboard a lze je pořídit v různých velikostech, barvách a za různé ceny. Standardní délka šroubu je ⅞ - 1'' pro standardní skateboard komplety. Ujisti se, že nekupuješ šrouby příliš dlouhé, aby nevznikl kontakt s povrchem při grindování. Chceš-li použít podložky ke zvýšení trucků, je třeba k délce šroubů připočítat odpovídající tloušťku podložky. Vysoké podvozky s delšími šrouby jsou poměrně vzácné, jelikož zvýšené trucky zvyšují také nároky na udržování rovnováhy na desce, zejména při flipech a skocích.

Pokud jsi si právě pořídil nový set koleček, které se ti ale při jízdě zasekávají, pak řešením může být právě zvýšení podvozku. V tom případě se budou delší šrouby a podložky hodit.

Vyhraj si s barevností šroubů pro skateboard

Výkon a odolnost je jedna věc. Styl a design druhá. Naštěstí se nemušíš rozhodovat pro jednu na úkor druhé, jelikož si je můžeš dopřát obě a s designem svého skateboardu si vyhrát.

Máš smysl pro detail? Pak si pořiď barevné šrouby pro skateboard. Ve SkatePro máme šrouby v pestrých barvách, stačí si vybrat a vdechnout svému skateboardu trochu z vlastní osobnosti.

V popisu každého výrobku uvádíme, kolik šroubů je v jednom balení.

Také nabízíme službu profesionálního sestavení skateboardu. Když ji využiješ, pak můžeš začít jezdit, jakmile ti nový skateboard dorazí. Tuto službu je možné zakoupit na této stránce jako jakýkoliv jiný produkt.

SkatePro