×
Menu

Snowboardy

  Filtr
Značky
Délka
Určení
Schopnosti
Styl jízdy
Šířka
Předchozí
Další
Strana 1 z 2

Dobré vědět

Proč si pořídit snowboard?

Koupě snowboardu může být velmi výhodnou investicí, pokud plánujete časté návštěvy hor. Výběr snowboardu se správnou délkou, šířkou a odpovídajícího vašemu stylu jízdy může mít zásadní vliv na váš zážitek z jízdy. Jako bonus si můžete vybrat grafiku a design dles vašeho vkusu.

Který snowboard je pro mě ten pravý?

Na výběr jsou 4 kategorie snowboardů. Každá kategorie je určena pro jízdu v různých oblastech hor. Existují také dětské snowboardy, které jsou velikostně vhodné pro děti.

ALL MOUNTAIN SNOWBOARDY

Jsou skvělé pro širokou škálu sněhových podmínek a různých terénů. Poskytují plnou kontrolu a přilnavost při carvingu na sjezdovce a jsou schopné zvládnout i sníh mimo sjezdovku na okraji sjezdovky. Jsou také dobrou volbou pro začátečníky a všestranné jezdce.

FREERIDOVÉ SNOWBOARDY

Ideální do hlubokého prašanu, ale zvládnou jízdu i v některých tvrdších sněhových podmínkách. Obvykle mají směrový tvar pro co nejlepší nadnášení v hlubokém sněhu. V této kategorii najdete také snowboardy pro jízdu v prašanu, protože mají mnoho podobných vlastností.

SPLITBOARDY

Snowboardy splitboard jsou určeny pro jízdu mimo sjezdovky. Tyto snowboardy se podélně rozdělí na dvě části a fungují jako dvě lyže pro stoupání do kopce a znovu se spojí pro jízdu z kopce. Vyžadují speciální vázání a měli by je používat pouze zkušení jezdci.

FREESTYLOVÉ SNOWBOARDY

Tyto snowboardy, známé také jako parkové, jsou určeny pro zábavu ve snowparku nebo pro jibbing po stranách sjezdovky. Další všestranná volba, podobně jako all mountain snowboardy. Obvykle mají twin tipy a jsou krátké pro hravější pocit.

Navštivte stránku Nákup snowboardů, kde najdete více informací o tom, jak vybrat vhodný snowboard pro vás.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky