×
Menu

Snowboardy - Vytvořte si vlastní snowboard set

  Filtr
Značky
Délka
Určení
Schopnosti
Styl jízdy
Šířka
Předchozí
Další
Strana 1 z 2

Dobré vědět

Různé typy snowboardů

Snowboardy a snowboard komplety prošly pořádným vývojem od dob prvních downhill snowboardů. Snowboardové vázání, flex, tvar, trvanlivost a design jsou klíčové prvky, na kterých pracují velké snowboardové značky. V průběhu posledních let snowboardy získaly rocker a camber design, díky kterému jsou stabilnější a tolerantnější. Jak si ale vybrat správný snowboard?

Twintip snowboard

Twintip snowboard je optimální pro ježdění v snowparcích a dělání triků, ale zároveň je to zábavný typ snowboardu na hravou jízdu na sjezdovce. Přední a zadní špička snowboardu je 100% stejná a vázání je centrované, takže je stejně jednoduché jezdit dopředu i dozadu a také doskakovat.

Allmountain snowboard

Allmountain snowboard, jak jméno naznačuje, je optimálním snowboardem pro jízdu kdekoliv na horách. Tvarově připomíná twintip snowboard, ale vázání, pružnost (flex) a těžiště jsou posunuty mírně dozadu. Tento typ snowboardu je velmi dobrou volbou pro většinu lidí a lze si s nimi užívat na sjezdovce, v parku i mimo sjezdovky.

backcountry snowboard

Tento typ snowboardu je stavěn na hluboký a prašný sníh mimo sjezdovky. Tvar backcountry snowboardu vypadá dost podobně jako surfboard. S širším snowboardem bude jednodušší nezapadnout do hlubokého sněhu.

Široká nabídka snowboardů a snowboardového vybavení

Nabízíme širokou nabídku snowboardů a snowboardového vybavení od nejlepších snowboardových značek. Mezi našimi produkty najdete rovněž downhill snowboardy, snowboardy do parků, na sjezdovky a offpiste snowboardy.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky