×
Menu

Dětské chrániče na skateboard

  Filtr
Barvy
Značky
Velikost

Jaké chrániče na skateboard děti potřebují?

Skateboarding je zábavná a zdravá aktivita pro každé dítě, nicméně stejně jako všechny sporty s sebou nese riziko zranění. Pokud své děti vybavíte vhodnými chrániči, snížíte veškerá nebezpečí spojená se skateboardingem na minimum. Nejdůležitější je helma na skateboard. Skate helmy jsou nezbytnou součástí ochranné výbavy každého skateboardisti, ale všichni mladí borci by také měli nosit další dětské chrániče na skateboard.

Skateboardové chrániče pro děti se běžně kupují v balení po třech. Patří sem dětské chrániče na kolena, lokty a zápěstí. Dětské chrániče na kolena a lokty jsou klíčem k prevenci odřenin, podlitin a dalších zranění. Ideální dětské chrániče dětem dobře padnou, ale také jim nebrání v pohybu.

Měly by děti při skateboardingu nosit chrániče na zápěstí?

Dětské chrániče na zápěstí chrání mladé jezdce před pořezáním, modřinami, a dokonce i zlomeninami. Ačkoli by se skateboardisté měli naučit nepadat na ruce a využívat všech výhod chráničů kolen a loktů, chvíli trvá, než si toto pravidlo děti osvojí. Dokud se vaše dítě stále učí, pořídit chrániče na zápěstí se rozhodně vyplatí.

Kromě helem a chráničů můžete také zvážit ochranné šortky pro děti. Jedná se o polstrované šortky, které se nosí pod oblečením a chrání oblast pasu a stehen. Správná ochranná výbava nejen udrží vaše dítě v bezpečí, ale také mu dodá potřebnou sebejistotu pro jeho či její skateboardová dobrodružství.

Hledáte helmu pro své dítě? Podívejte se na naši řadu dětských helem na skate.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky