×
Menu

Lyžařské bundy

  Filtr
Barvy
Značky
Velikost
Typ
Aktivity
Určení
Předchozí
Další
Strana 1 z 3

Jaký typ lyžařské bundy potřebuji?

Každý typ lyžařské bundy má svůj vlastní design a vlastnosti. Níže najdete 3 hlavní kategorie a co od nich můžete očekávat.

HARD SHELL BUNDY

Hard shell bundy jsou nejoblíbenější volbou lyžařů a snowboardistů. Jsou vysoce nepromokavé, větruodolné a lehké díky tomu, že bunda má pouze jednu skořepinovou vrstvu. Protože tyto bundy nemají žádnou izolaci, lze pod ně nosit střední vrstvu, která dodá potřebné teplo. Jsou to také vhodné bundy do deště pro každodenní život.

ZATEPLENÉ BUNDY

Zateplené bundy se podobají bundám typu hard shell, ale mají izolační vrstvu na vnitřní straně. To je skvělé pro nižší teploty nebo pro lidi, kteří pociťují chlad více než ostatní. Tyto bundy jsou méně prodyšné a mohou velmi zahřát, zejména v mírnějších podmínkách.

SOFTSHELLOVÉ BUNDY

Softshellové bundy jsou z těchto 3 kategorií nejprodyšnější. Jsou vyrobeny z měkké a pružné tkaniny, která propouští vlhkost a vzduch skrz vrstvu. Poskytují malou odolnost proti větru a vodě a v chladných podmínkách by zpravidla vyžadovaly další vrstvy. Lze je také použít jako střední vrstvu, přes kterou se nosí hard shell bunda.

Podívejte se na Střední vrstvy na lyže, kde najdete široký výběr oblečení na lyže.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky