×
Menu

Lyžařské bundy

  Filtr
Barvy
Značky
Velikost
Určení
Typ
Předchozí
Další
Strana 1 z 2

Zvolit správnou lyžařskou bundu

Ať už se lyžování věnujete závodně nebo rekreačně, vyplatí se pořídit si kvalitní zimní bundu. Teplá a funkční lyžařská bunda je zásadní, chcete-li se na horách cítit dobře a užívat si dny plné zábavy a sportovních výkonů.

Teplo a sucho pod zimní bundou

Všechny zimní bundy, které naleznete v této kategorii, jsou designované tak, aby hřály a chránili před deštěm a sněhem. Většina lyžařských bund, které zde nabízíme, jsou zhotovené z materiálu, který je zvnějšku odolný vůči větru a zvnitřku umí odvádět vlhkost. Tento design zaručuje, že jste zvnějšku chráněni proti studenému větru, zatímco vnitřní vrstva je prodyšná a odvětrává nahromaděný pot.

Jak vybrat správnou lyžařskou bundu?

Jak tedy vybrat zimní bundu, se kterou se mi bude dobře lyžovat nebo běžkovat? Co se na první pohled zdá být složité rozhodování je ve skutečnosti jednoduché. Stačí jen popřemýšlet o následujících dvou faktorech.

  • Jaký je můj styl jízdy/moje výkonnost?
  • Jaké je počasí/teplota?

Pokud jezdíte na výkon a neustále se snažíte posouvat hranice svých možností, pak doporučujeme pouze tenkou bundu a tenkou izolační softshellovou vrstvu. S takto řešeným oblečením není nutné zastavovat a odkládat vrstvy, když se pod bundou začne dělat příliš horko.

Pokud se spíše věnujete rekreačnímu lyžování, je nutné zvolit takové oblečení, která vás bude dostatečně zahřívat. Pro slunné dny je například lepší zvolit silnější softshellovou vrstvu a mít v batohu další lehkou bundu, kterou si oblečete třeba při svačině nebo když se náhle ochladí.

Pohodlí, teplo a sucho po celý den

Zimní bunda by vás měla nejen zahřívat a chránit před větrem, ale také umožnit vašemu tělu dýchat a odvádět pot a vlhkost. Lyžařské a snowboardové bundy, které nabízíme v této kategorii, jsou designované jako větru odolné a zároveň prodyšné. S takovým designem si uchovávate příjemnou tělesnou teplotu za všech okolností.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky