×
Menu

Hokejové chrániče

  Filtr
Značky

Dobré vědět

Hokejové helmy, hokejové chrániče na ramena a hokejové suspenzory

Hokej je rychlý sport a bez kvalitních chráničů by byl nejen extrémní, ale i extrémně nebezpečný. Chcete hrát hokej? Pak vámdoporučujeme od začátku používat kompletní sadu hokejových chráničů.

V této sekci najdete širokou nabídku hokejových chráničů. Nabízíme chrániče na inline outdoor hokej i na lední hokej, pro mladé i dospělé hráče.

Pokud hledáte kompletní chránič ramen, se kterým se nemusíte obávat těsných kontaktů při hře, podívejte se na velmi kvalitní modely v naší nabídce. Tento kus hokejového brnění je nutnost, myslíte-li to s hokejem vážně. Pokud hrajete v klubu, je chránič ramenou vyžadován jak při tréniku, tak pro zápasy.

Ochraňujte to nejcenější

Nabízíme také celou řadu hokejových helem, protože vystavovat hlavu (máme přeci jen jednu!) nebezpečí je zbytečně riskantní. Stejně riskantní je nechránit další důležité části těla, jejichž zranění je navíc velmi bolestivé - pro tyto partie nabízíme řadu suspenzorů, které chrání nejen citlivé partie vašeho těla, ale možná i malé hvězdy příští generace hokejistů...

Když už mluvíme o nové hokejové generaci, nabízíme také kompletní sety chráničů na hokej pro děti, které se začínají zajímat o hokej. Sada zahrnuje chrániče ramen, loktů, chrániče zubů, rukavice, kalhoty a praktickou tašku pro přepravu. Sadu hokejových chráničů pro děti nabízíme ve dvou velikostech - od pěti do deseti let.

Chytáte v bráně? Nabízíme i kompetní výbavu pro brankáře od značky CCM, která vyrábí skvělé produkty jak pro street, tak indoor hokej.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky