Zimní výprodej
finální zimní výprodej   -  použijte tento kód WINTER10  -  Klikněte zde
×
Menu

Chrániče holení a kotníků na koloběžky

  Filtr
Velikost

Chrániče kotníků a holení poskytují potřebnou ochranu

Chrániče holení a kotníků jsou důležitou ochranou, která zabrání zranění při jítde na koloběžce ve skateparku nebo na ulici. Ačkoli se na tuto ochranu často zapomíná, jejich nošení vám pomůže soustředit se plně na jízdu a dodá vám klid.

Chrániče holení jsou navrženy tak, aby chránily dolní část nohy a koleno a zabránily nepříjemným otlakům od tailwhips. Moderní chrániče holení jsou navrženy tak, aby byly lehké, ale odolné a při nárazu ztvrdly a poskytly vám maximální ochranu. Chrániče kotníků jsou navrženy stejným způsobem a odvedou podobnou práci v oblasti kotníku.

Mnoho chráničů holení a kotníků lze nosit pod oblečením, takže se nemusíte bát, že by narušily váš outfit. Mnoho různých chráničů holení a kotníků lze navíc použít i pro jiné sporty, například BMX.

Chrániče kotníků poskytnou oporu

CHrániče na kotníky poskytnou oporu vaší klenbě a zajistí vám při jízdě větší pohodlí. Nošení chráničů kotníku navíc pomůže urychlit rekonvalescenci a snížit otok, pokud se vám stane, že se uhodíte deskou nebo si vymknete kotník.

Ať už jsou vaše zkušenosti s jízdou na koloběžce jakékoli, vždy je dobré nosit chrániče. Nejenže vám zajistí bezpečnost, ale také vám dodají sebevědomí.

Mezi další důležité ochranné vybavení na koloběžku, kterou byste měli zvážit, patří chrániče kolen a loktů.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky