Zimní výprodej
finální zimní výprodej   -  použijte tento kód WINTER10  -  Klikněte zde
×
Menu

Snowboardové brýle a příslušenství

Dobré vědět

Dětské snowboardové brýle pro dobrou viditelnost na svahu

Nošení snowboardových brýlí je pro děti nezbytné, ať už jsou to jejich první brýle, nebo už mají nějaké zkušenosti. Pomáhají dětem jasně vidět na sjezdovce, ať už je sníh nebo slunce, zabraňují vystavení UV záření a poskytují ochranu před větrem a chladem. Mnoho brýlí v této kategorii je označováno jako lyžařské brýle, ale není mezi nimi žádný rozdíl. Obojí poskytují stejnou úroveň ochrany a lze je nosit při obou sportech.

V nabídce je skvělá škála stylů, takže si vaše dítě určitě vybere podle svého gusta. Nezapomeňte však vzít v úvahu, že barva čoček není pouze designový prvek, ale souvisí s tím, kolik světla propouští. Obecně platí, že tmavší barvy čoček se používají ve světlejších dnech a naopak. Mnoho čoček je však považováno za univerzální a lze je používat za každého počasí. Chcete-li si přečíst více o tom, jaké čočky by byly pro vaše dítě nejlepší, pak se podívejte na našeho průvodce snowboardovými brýlemi.

Na co se mám u výběru dětských snowboardových brýlí zaměřit?

Kromě toho, že se ujistíte, že brýle poskytují ochranu proti UV záření, je druhou nejdůležitější věcí jejich střih. Je důležité, aby dobře seděly a nebyly příliš těsné a nepohodlné. Také je třeba se ujistit, že mezi helmou a brýlemi není žádná mezera, aby brýle správně chránily váš obličej před nepříznivými vlivy.

Pády jsou součástí cesty každého mladého snowboardisty, proto se ujistěte, že jsou vybaveni dětskou snowboardovou helmou.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky