×
Menu

Brusle na Lední Hokej

  Filtr
Značky
Velikost boty
Vlastnosti vnitřní botičky
Vyměnitelné nože

Dobré vědět

Hokejové brusle stvořené pro výkon a pohodlí

Hokejové brusle jsou konstruovány tak, aby vydržely intenzivní hru ledního hokeje. I když existuje velká škála designů a cenových kategorií, jsou důsledně vyráběny z robustních materiálů, které poskytují oporu kotníku a ochranu před hokejkami, puky a ostatními bruslaři. Samostatné dámské a pánské hokejové brusle neexistují, protože se vyrábějí jako unisex modely.

Které hokejové brusle jsou pro mě vhodné?

Nejlepší pár hokejových bruslí pro vás nemusí být nejlepší pár pro někoho jiného. Při výběru nového páru je třeba vzít v úvahu řadu faktorů.

VAŠE VLASTNÍ NOHY

Úzká nebo široká chodidla, vysoké nebo pokleslé klenby nebo jiné tlakové body, které mohou vyžadovat tepelně tvarovatelnou skořepinu, jsou věci, které musíte mít na paměti. Je běžné, že značky bruslí vyrábějí model boty v několika různých šířkách. K označení, o jakou šířku boty se jedná, používají jednoduchou písmennou stupnici C, D, R, E, EE od nejužší po nejširší. Tato informace je obvykle uvedena v tabulce velikostí nebo ve specifikacích výrobku bruslí.

VELIKOST HOKEJOVÝCH BRUSLÍ

Při výběru velikosti bruslí je nejjednodušší použít velikost boty, ale přesnější metodou je použití měření mondopointu. Jedná se o délku vašeho chodidla v milimetrech, kterou většina značek uvádí ve svých tabulkách velikostí. Dobře padnoucí pár hokejových bruslí by měl být přiléhavý, těsný a pohodlný kolem celého chodidla, aby vám poskytoval maximální kontrolu.

JAK ČASTO JE POUŽÍVÁTE

Četnost používání a úroveň, na které hodláte hrát, jsou dalšími důležitými faktory, na které je třeba myslet. Rekreační hráči spíše ocení měkčí skořepinu boty pro větší pohodlí a zkušený hráč dá přednost tvrdé skořepině boty pro zvýšení kontroly a přenosu energie. Pokud je plánujete používat 2 až 3krát týdně, pak je dobrou volbou mít běhoun z nerezové oceli, protože se dá snadno přebrousit.

Chcete-li si prohlédnout další brusle, které nejsou určeny speciálně pro lední hokej, pak se podívejte na naši stránku Rekreační lední brusle.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky