Zimní výprodej
finální zimní výprodej   -  použijte tento kód WINTER10  -  Klikněte zde
×
Menu

Griptape na freestyle koloběžku

  Filtr
Barvy
Značky
Šířka
Délka
Předchozí
Další
Strana 1 z 6

Dobré vědět

Co je to griptape?

Griptape je nezbytnou součástí vaší koloběžky, která vám při jízdě pomůže udržet nohy na místě. Správný griptape udrží vaše nohy na desce kolobežky, zejména při provádění triků. Poskytne vám dodatečnou přilnavost pro bezpečné provedení přistání a umožní vám větší kontrolu. Vedle zajištění přilnavosti je griptape skvělým způsobem, jak si vyladit desku a dodat jí jedinečný vzhled.

Griptape - předřezané, arch nebo v celé roli

Je nevyhnutelné, že se váš griptape časem opotřebuje. Když se griptape stává méně zrnitým a přilnavým, je to znamení, že je třeba ho vyměnit.

Při nákupu nového griptapu si můžete vybrat mezi již vyřezaným griptapem, archem nebo celou rolí. Předřezaný griptape bude specifický pro daný model desky a připravený k nalepení ihned po vybalení z krabice bez jakýchkoli úprav. Pokud chcete griptape aplikovat sami a jste ochotni provést nějaké úpravy, kupte si arch nebo celou roli. Jedná se o cenově dostupnější variantu a skvělý způsob, jak se o gritape podělit s několika přáteli.

Jak nainstalovat griptape na koloběžku?

Při instalaci nového griptapu na desku se nejprve ujistěte, že jste odstranili stávající griptape. Dobrým způsobem, jak griptape uvolnit, je použití fénu. Poté zvedněte roh griptapu pomocí ostré hrany, například kapesního nože. Poté nový griptape seřízněte na přibližně stejnou velikost desky, přilepte ji na desku a pomocí nože griptape ořežte tak, aby nepřesahoval kraje desky.

Při instalaci griptapu je navíc důležité zabránit vzniku vzduchových bublin. Griptape bez bublinek zajistí maximální trvanlivost a nejlepší výkon. Některé griptapy se dodávají s perforací, aby bylo možné snadno dosáhnout instalace bez bublin. Pokud si nejste jisti instalací griptapu, podívejte se na video v našem průvodci sestavováním koloběžky, které se tímto postupem zabývá.

Pokud si chcete přečíst více o griptape, podívejte se na našeho průvodce Nákup griptape na koloběžku.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky