×
Menu

Griptape na freestyle koloběžku

  Filtr
Barvy
Značky
Šířka
Délka
Předchozí
Další
Strana 1 z 3

Dobré vědět

S novou Griptape získáte více kontroly nad freestyle koloběžkou

Na trikové koloběžce je zásadní, aby nohy nesklouzly z desky. A o to se právě postará griptape. Oceníte ji zejména při provádění triků, jelikož zaručuje extra přilnavost pro bezpečné a kontrolované přistání.

V této kategorii si prohlížíte velkou kolekci griptapů na freestyle koloběžky, které „přilepí“ vaše nohy na desku koloběžky. Griptape je samozřejmě také designová a stylová záležitost a levný způsob jak personalizovat freestyle koloběžku dle vlastního vkusu. Právě proto vám nabízíme velký výběr designů.

Vyberte si griptape pro koloběžku v role, archu nebo vyřezanou griptape

Dříve nebo později se každá griptape poničí a ohladí, a v ten okamžik je třeba ji vyměnit. Vaši novou griptape si můžete koupit již vyříznutou. V tom připadě ji stačí vyndat z krabice a nalepit na desku. Pokud si ji ale chcete vyříznout sami, pak si u nás můžete zakoupit polepový arch a role. Koupit celou roli griptapu je skvělý způsob jak ušetřit nebo se podělit o náklady s přáteli.

Při instalaci, tedy lepení griptapu na desku je třeba zvýšené pozornosti a pečlivost, aby pod polepem nezůstaly nezvhledné vzduchové bubliny. Zachycený vzduch také snižuje životnost griptapu a jeho přilnavost k desce.

O tom, že griptape je také skvělý způsob jak přidat své freestyle koloběžce styl, jsme se už zmínili. Takže je jen na vás, jakou barevnost a jaký stylový design si vyberete.

Pokud máte další otázky k nákupu griptapu, přečtěte si našeho průvodce nákupem griptapu.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky