Zimní výprodej
finální zimní výprodej   -  použijte tento kód WINTER10  -  Klikněte zde
×
Menu

BMX chrániče holení a kotníků

  Filtr
Velikost

K čemu slouží BMX chrániče holení a kotníků?

BMX chrániče holení a kotníků jsou nezbytné pro vaši bezpečnost a prevenci zranění při jízdě na BMX. Ať už jste začátečníci nebo zkušení jezdci, nosit chrániče pod koleny se doporučuje každému, kdo jezdí na BMX. Jak z vlastní zkušenosti dobře znáte, každý pokus o trik jde ruku v ruce s rizikem zranění, tak proč se o něj nepokoušet s důvěrou a klidem?

BMX chrániče holení předchází nejen modřinám a šrámům – špatný náraz nebo pád vás mohou dostat z kola na několik týdnů, nebo dokonce měsíců. Chrániče kotníku BMX fungují podobně a chrání vás před následky narazů do pedálu, a navíc zpevňují oblast kotníku.

Jaké jsou nejlepší chrániče holení na kolo BMX?

Ideální chrániče holení nejen chrání, ale také vám nebrání v pohybu. Chrániče na BMX mohou být tvrdé nebo měkké a dají se nosit nad nebo pod oblečením, ale to už záleží na vašem osobním stylu. Nejlépe fungují chrániče s tvrdou skořepinou, jsou však objemnější a obvykle je musíte nosit na oblečení. Lehké chrániče a návleky používají měkčí ochrannou vrstvu, která při nárazu ztvrdne. Dají se nosit jak pod, tak nad oblečením. Chrániče kotníků BMX a chrániče holení na kolo si můžete zakoupit jednotlivě nebo dohromady v setu.

Pokud vám chybí i další chrániče BMX, vybírejte z naší široké nabídky BMX chráničů.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky