×
Menu

Nálepky na koloběžku

  Filtr
Značky

Ukaž, komu a čemu fandíš s nálepkami na koloběžku

Dobře zvolený design je jedna z možností, jak svým věcem vdechnout trochu ze své osobnosti a možná i vyjádřit svůj světonázor. A jedna z nejlepších cest, jak si uzpůsobit svou freestyle koloběžku, helmu nebo chrániče obrazu svému, je pořidít nálepky na koloběžku a strategicky je po své výbavě rozmístit. Nálepky buď můžeš vybírat pečlivě dle svým preferencí, nebo do toho skočit po hlavě a polepit svou výbavu právě vydanými nálepkami tak hustě, že už pod nimi nepůjde rozeznat originální barvu.

A proč si také nevylepšit svůj notebook nějakými pěkným scooteringovými logy a obtisky, aby získal na originalitě?

V této kategorii najdeš nálepky od SkatePro a dalších známých koloběžkářských značek. Proto je velká šance, že nabízíme jak produkty, tak nálepky právě od té značky, která si vydobyla tvou přízeň.

Přibližně jednou za rok naši grafičtí designéři vyrobí novou a unikátní sadu nálepek, kterou můžeš najít právě v této kategorii. Zde také najdeš populární kolekci nálepek od značky Figz, která je věnovaná světově nejpopulárnějším jezdcům na koloběžkách. Tyto nálepky jsou pravým sběratelským kouskem a jsou pokaždé dostupné jen po omezenou dobu.

Nálepky na freestyle koloběžku mají dobrou výdrž

Každá nálepka a sada nálepek z této kategorie je vytištěná na lesklý vinylový materiál, který je odolný vůči vodě a lepí na cokoliv – uvniř i venku. Tak na co čekáš? Udělej si radost!

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky