×
Menu

Lyžařské hůlky

  Filtr
Barvy
Značky
Délka

Dobré vědět

Objev ty nejlepší lyžařské hůlky a nenech se rozhodit

Lyžařské hole pomáhají s pohybem dopředu na rovném povrchu a přináší lepší rovnováhu. Na spodní části hole obvykle bývá plastový kotouč, který zamezuje hloubku zaboření hůlky tak, aby nezmizela ve sněhu celá.

Hliníkové lyžařské hole

Lyžařské hůlky z hliníku jsou kvalitní za rozumnou cenu. Po mnoho let byly hliníkové hole nejběžnějším a nejpoužívanějším typem lyžařských hůlek.

Kompozitové lyžařské Hole

Materiál, který se používá k výrobě kompozitových hůlek je směsí vláken, díky které jsou hůlky velice lehké a ohebné. Tento typ lyžařských holí je čímdál populárnější díky své pohodlnosti používání a skvělým zatáčečím vlastnostem.

Uhlíkové lyžařské hole

Pokud chceš prostě to nejlepší z rodiny lyžařských hůlek pak jsou uhlíkové hůlky ideální volbou. Tento typ holí přináší maximální výkon a skvělé lyžařské vlastnosti na svahu.

Jak dlouhé by lyžařské hůlky měly být?

Lyžařské hole mají ideální délku v případě, pokud jsou tvá předloktí v horizontální poloze když píchneš hůlky vedle sebe do země. Pokud nemůžes ideální délku najít, pak je lepší když jsou hůlky o trošku kratší než o trochu delší. Pokud jezdíš hodně v parku, pak je možná dobrý nápad koupit hůlky o 10 až 20 cm kratší než je obvyklé.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky