Zimní výprodej
finální zimní výprodej   -  použijte tento kód WINTER10  -  Klikněte zde
×
Menu

Batoh na skateboard

  Filtr
Značky

Přenášej svůj board pohodlně

Batohy na skateboard jsou pohodlné, praktické a cool, zejména v situacích, které tě donutí jít pěšky a vyžadují volné ruce.

Většina našich batohů na skateboard má popruhy a přezky, speciálně designované k uchycení skateboardu. Díky nim můžete bezpečně přenášet svůj skateboard městem na svůj oblíbený spot, do místního skateparku nebo cestovat velké vzdálenosti.

Kromě speciálního designu pro pohodové přenášení skateboardu funguje většina našich batohů v této kategorii také jako běžný batoh, který můžeš používat třeba jako školní batoh na knihy a sešity. Některým z nich nechybí ani praktická kapsa pro notebook. S takovým batohem si můžeš do školy odnést vše potřebné a zároveň si ve volných chvílích zajezdit na školním dvoře.

Cestování s longboardem

Batoh na skateboard samozřejmě zvládne přenést také longboard. Ale pokud plánuješ delší cesty s longboardem na zádech, pak není od věci popřemýšlet o batohu speciálně designovaném pro cestování s longboardem, které zde také najdeš.

V této kategorii jsme shromáždili celou řadu modelů batohů a vaků pro skateboard v různých barvách, designech, tvarech a velikostech. Nabízíme vaky od značek jako jsou Baker Skateboards, Burton, Dakine, DC Shoes, Decent, Douchebags, Element, Etnies, Globe, Herschel, Oakley, Santa Cruz, Sector 9 Sushi, Vans, Volcom, Voltage a další.

Nabídku neustále obnovujeme, abychom se ujistili, že u nás najdete vždy nejnovější a nejlepší batohy na skateboard.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky