×
Menu

Skateboard vosk & Grind vosk

K čemu je vosk na skateboard?

Skateboard vosk, známý také jako curb vosk nebo grind vosk, pomáhá skateboardu lépe klouzat při provádění triků. Vosk, který se obvykle vyrábí na bázi parafínu, snižuje tření a vyhlazuje povrch, takže je snazší provádět triky jako 50/50 a boardslidy.

Používání vosku může váš zážitek z jízdy na skateboardu výrazně zlepšit. Mnoho zábradlí, obrubníků a říms tak můžete sjíždět jen s trochou vosku, který vám dá možnost jezdit na mnohem více površích.

Jak používat vosk na skateboard

Skateboardový vosk můžete nanášet na spodní část desky i na povrchy, po kterých budete jezdit. K aplikaci stačí aplikovat trochu vosku na povrch, na kterém chcete dělat triky, a také na spodní část desky.

U skate vosku platí, že čím více ho nanesete, tím bude povrch (a vaše prkno) kluzčí. Proto se doporučuje začít s nanášením malého množství a pak ho vyzkoušet. Pokud se vám nebude zdát dostatečně hladký, můžete vždy přidat další. Pokud vosk nepoužíváte, pak dalším způsobem, jak dosáhnout hladkosti vaší desky, je montáž skateboard rails. Ty pomohou snížit tření a prodlouží životnost vaší desky.

Chcete doma trénovat triky? Pak se podívejte na naši nabídku skateboardových ramp.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky