Zimní výprodej
finální zimní výprodej   -  použijte tento kód WINTER10  -  Klikněte zde
×
Menu

Rampy & Zábradlí

  Filtr
Značky

Co jsou to rampy pro koloběžky?

Rampy pro koloběžku jsou skvělým doplňkem pro každého jezdce na koloběžce, který se chce naučit nové triky. Rampy slouží k vystřelení jezdce na koloběžce do vzduchu a k provádění triků a skoků. Lehké a snadno sestavitelné rampy na koloběžky jsou ideální pro každého, kdo si chce postavit vlastní skatepark ve dvoře nebo na příjezdové cestě.

Rampy se dodávají v různých velikostech a mohou je používat jak začátečníci, tak pokročilí jezdci. Poloviční rampy pro koloběžky a další běžné styly ramp lze běžně použít i pro jiné akční sporty, jako je skateboarding, bruslení a jízda na BMX.

Co jsou to grindové zábradlé na koloběžky?

Grind raily jsou úzké tyče, na kterých mohou jezdci na koloběžkách provádět triky a grindy. Kvůli spodní části koloběžky může být často náročnější grindovat na některých railech ve srovnání s jízdou na skateboardu. Vyšší a strmější raily jsou navíc náročné na použití a hodí se spíše pro zkušenější jezdce.

Při hledání grindových railů je důležité zvážit hmotnost. Těžší raily se budou hůře přepravovat, ale na druhou stranu jsou pevnější. Zatímco modulární kolejnice budou na přepravu mobilnější.

Výhody vlastního skateparku

Každý sní o vlastním skateparku a vlastní rampa nebo grind rail je prvním krokem k jeho realizaci. Mít vlastní vybavení vám umožní nastavit si park přesně podle svých představ. Navíc se nebudete muset obávat přeplněných parků a budete moci trénovat znovu a znovu, dokud neovládnete nové triky.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky