×
Menu

Rampy & Zábradlí

  Filtr
Značky

Rampy pro tvůj vlastní koloběžkový park

Kdo by v dětství nechtěl vlastní malý park pro koloběžku?

S rampami pro koloběžky co máme skladem se tvůj dětský sen může velice snadno stát realitou. Máme rampy i grindovací zábradlí pro koloběžky, takže můžeš pokročit na novou úroveň. Samožřejmě, že je skvělé, když najdeš parádní místo pro jízdu ve tvém okolí, ale domácí základna, kde můžeš být kdekoliv je naprostý jackpot pro trénink a rychlé zlepšení skillu.

Rampy pro koloběžky, které můžete přesouvat

Další výhodou našich ramp a grindovacích zábradlí je jejich snadná přeprava na jiná místa. Pokud chceš svůj domácí park nebo školní dvorek přestavět, stačí pár kamarádů a budeš mít hotovo za chvíli.

Piluj triky než je úplně ovládneš

Učení nových triků na koloběžce je běh na dlouhou trať. Obzvláště pokud nemůžeš najít ideální místo pro poctivý trénink k jeho úplnému ovládnutí. Dobrá místa bývají už obsazena (pokud vůbec nějaká taková jsou) a tak určitě nechceš čekat na to, až budeš na řadě. Další místa nemusí být během dne použitelná. S vlastní rampou a zábradlím můžeš mít svůj park kdekoliv a můžeš své triky pilovat jak dlouho budeš chtít. Je to skvělá příležitost k rychlejšímu ovládnutí triku a zároveň je to parádní možnost, jak trávit čas s přáteli u tebe doma.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky