šťastný s. Valentýn
Zobrazit produkty  -  Klikněte zde
×
Menu

Příslušenství k lyžařskému oblečení

  Filtr
Barvy
Značky

Pečlivé zacházení s lyžařským oblečením

Lyžařské oblečení vás chrání před drsným prostředím, které se běžně vyskytuje v lyžařských střediscích nebo v terénu. Aby lyžařské oblečení fungovalo tak, jak má, může vyžadovat, abyste mu čas od času věnovali určitou péči.

Pro různé tkaniny používané na základní, střední a svrchní vrstvy existují ošetření, která zlepší jejich výkon po pracím cyklu, sušení v sušičce nebo ručním praní. Merino vlna a prachové peří jsou příklady, které vyžadují specifickou úpravu pro praní merina a prachového peří. Lyžařské svrchní oblečení vyžaduje úpravu, která odstraní nečistoty a oživí prodyšnost a nepromokavost. Nezapomeňte, že je vždy důležité přečíst si pokyny k praní uvedené na oděvu. Některé položky lze prát v pračce, jiné nikoli.

Kromě čisticích prostředků na lyžařské oblečení najdete v této kategorii i další položky, které lze přidat k lyžařskému oblečení a které vám zajistí větší pohodlí. Pokud se ale rozhodnete, že nové lyžařské oblečení je lepší volbou, pak se podívejte do kategorie Lyžařské oblečení a lyžařské oděvy.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky