×
Menu

Doplňky

  Filtr
Barvy
Značky

Vše, po čem toužíš

V této kategorii najdeš širokou nabídku produktů od triček po gumové náramky a návleky na nohy a lahve na pití. Ve zkratce je tato kategoie rájem různých doplňků a oblečení.

Gumové náramky: Moderní klasika

Malé náramky je objevili v 80. letech, ale stali se nutnosti až v roce 2004, kdy byly nárazově velice populární. Kromě náramku s tvou oblíbenou značkou nabízíme i širokou řadu custom náramků od SkatePro. Najdete i gumové přívěšky na klíče s logem SkatePro!

Pokud potřebuješ nějaké polstrování pro tvůj kotník nebo potítko, pak je tato kategorie ta ideální, kde hledat. Nabízíme kvalitní návleky na nohy od Powerslide a Ennui, které poskytnou nohám extra oporu, pohodlí, ochranu a zlepšují padnutí každé boty, brusle nebo tenisky.

Obleč se

Všechna trička v téhle kategorii jsou určena pro jízdu. Většina skatových triček je navržena s krátkým rukávem a pohodlným střihem, který neomezí pohyb, což je základ při jízdě na prkně nebo bruslích.

Skate trička nejsou rezervována jen pro jezdce. Společně se zbytkem streetového oblečení si našla skate trička cestu do šatníku každého nadšence pro módu a stalo velice populární volbou pro byznys i volný čas.

Buď s námi

Tady ve SkatePro jsme nadšení lidé. Většina z nás nejenom že pracuje se skateboardy, koloběžkami i lyžemi, ale i na nich jezdá. Takže jsme samozřejmě museli spustit vlastní řadu oblečení SkatePro. V této kategorii najdete SkatePro sadu, což je ideální způsob jak získat naší parádní řadu oblečení.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky