×
Menu

Wheelie kola v cruiser BMX kola

  Filtr
Barvy
Značky
Průměr kola
Délka rámu
Výška řídítek
Náboj
BMX brzda zahrnutá

Co jsou to Cruiser BMX kola?

Wheelie kola, někdy nazývána cruiser BMX kola, nebo BMX s velkými koly, jsou těmi největšími BMX koly. Mají větší kola v porovnání s tradičními freestyle a race BMX koly, což jim dodává vzhled podobný horskému kolu.

Stejně jako standardní BMX race kola, jsou lehká a vyrobená pro dosažení maximálních rychlostí. Navzdory jejich větší velikosti, cruisery pořád vydrží tvrdé dopady stejně jako 20 palcová BMX kola. Wheelie kola jsou univerzální v tom, co s nimi můžete dělat. Jsou součástí závodní scény po mnoho dekád, ale nedávno se dala do kontextu městského freestyle ježdění.

Jakou velikost BMX cruiser kola potřebuji?

Větší velikost wheelie kol je dělá populárními mezi vyššími a staršími jezdci, kteří hledají více stability. Pro zajištění nejlepšího možného zážitku je tu toto pravidlo, čím vyšší jste, tím větší kola budete jezdit. U cruiserů je velikost obvykle 24, 26, nebo 29 palců a vrchní rámová trubka je v rozmezí 21 a 24 palců.

Pro představu o tom, jaká velikost cruiseru pro vás bude nejlepší si prohlédněte naši velikostní tabulku.

Kolo s velkými koly - Nejlepší BMX pro cruising

Zatímco všichni dělají triky a fígle, někdy potřebujete BMX jen pro krátký výlet, nebo projížďku kolem sousedství. BMX cruisery jsou pro tohle zkrátka tím nejlepším. Díky těmto kolům s většími koly můžete jezdit po různém povrchu a rychleji v porovnání s menšími modely. Cruiser kola jsou ale pořád určitým typem BMX, takže pro maximální výkon si budete muset stoupnout.

Pokud vás více zajímá tradiční freestyle, prohlédněte si naši nabídku Freestyle BMX kol.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky