Zimní výprodej
finální zimní výprodej   -  použijte tento kód WINTER10  -  Klikněte zde
×
Menu

Příslušenství pro lední bruslení

  Filtr
Značky

Co jsou chrániče bruslí a proč je používat?

Nože bruslí se mohou snadno poškodit a otupit při jejich přepravě nebo při chůzi mimo led. Proto jsou nezbytné kryty a chrániče bruslí na led, které chrání nože před vznikem odřenin a škrábanců. Kryty nožů bruslí jsou obvykle vyrobeny z plastu a umísťují se kolem nožů po opuštění kluziště. Některé chrániče bruslí lze použít i pro chůzi po kluzišti, ale nezapomeňte se vždy podívat na popis výrobku, zda je k tomu daný výrobek určený.

Abyste udrželi nože ve špičkové kondici, doporučujeme udržovat jejich hrany pomocí brousku na nože. Další informace o údržbě bruslí na ledě určitě najdete v našem průvodci 7 jednoduchých kroků údržby.

Trénujte své dovednosti s bruslařským příslušenstvím

Bruslařské příslušenství může být významným pomocníkem při učení a zdokonalování dovedností. Pro začátečníky a děti může být nalezení rovnováhy na ledě poměrně obtížné. Proto jsou praktické a snadno použitelné trenažéry bruslí optimální volbou pro bezpečné a pohodlné začátky bruslařských dobrodružství. Různé trenažéry dovedností pro lední hokej a krasobruslení zase zajišťují, že pokročilejší bruslaři mohou trénovat své dovednosti i mimo ledovou plochu.

Tašky na brusle pro pohodlnou přepravu

Jedním z nejdůležitějších doplňků pro bruslení na ledě je taška na brusle. Vhodná taška na brusle zajistí snadnou přepravu bruslí a dalšího menšího vybavení na místo bruslení a slouží také jako pohodlný úložný prostor pro brusle. Dobré tašky na brusle jsou vyrobeny z voděodolných a odvětraných materiálů a mají určitý prostor navíc pro vaše osobní věci. Vyberte si tedy tašku podle svých představ a buďte připraveni vzít si své milované brusle kamkoli.

Nezapomeňte si také pořídit vhodné ochranné pomůcky na bruslení. Podívejte se na naši nabídku ochranných pomůcek na bruslení a minimalizujte riziko zranění na ledě.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky