×
Menu

Dětské lyže

  Filtr
Barvy
Značky
Délka
Vhodné pro
Schopnosti
Předchozí
Další
Strana 1 z 2

Dobré vědět

Výhody Nákupu Dětských Lyží

Nákup lyží pro děti má řadu výhod, které jim mohou zpříjemnit pobyt na sjezdovce. Místo toho, abyste to nechali na půjčovnách, které mohou být někdy velmi vytížené, máte kontrolu nad kvalitou lyží, které kupujete. Vaše dítě má také čas seznámit se s vlastním vybavením, což zvyšuje jeho sebevědomí.

Různé Typy Dětských Lyží

Nákup dětských lyží s vázáním je snadnou volbou, protože jsou nastavitelné tak, aby se hodily na různé velikosti lyžařských bot. Pokud si vyberete dětské lyže, které nemají vázání, musíte vybrat vázání, které se k lyžím hodí. Dětské lyže se dělí do pěti kategorií, které jsou téměř přímým odrazem lyží pro dospělé. Jsou to sjezdové lyže, all mountain lyže, twin tip lyže, freeride lyže a závodní lyže. Dětské lyže se od lyží pro dospělé liší kratší délkou a jsou vyrobeny z lehčích a měkčích materiálů. Neexistují žádné specifické dívčí nebo chlapecké lyže, ale používají se některé klasické barvy, aby zaujaly každé pohlaví.

Další Lyžařské Vybavení pro Děti

Existují i další části vybavení, které jsou pro děti při lyžování nezbytné. S ohledem na bezpečnost se důrazně doporučuje helma, která je ve většině lyžařských škol povinná. Přiléhavé a dobře větrané brýle pomohou vašemu dítěti vidět i v zasněžených dnech. A konečně, lyžařské boty a lyžařské hůlky jsou skvělým nákupem pro vaše dítě.


Náš průvodce Nákup Lyží pro Děti obsahuje další obecné informace o lyžích pro nejmenší a děti. V průvodci najdete také návod, jak vybrat správnou velikost lyží.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky