×
Menu

Chrániče na zápěstí

  Filtr
Velikost

Chrániče zápěstí - prevence zlomenin

Jak začátečníci, tak pokročilý jezdci na bruslích či skateboardu se nevyhnou pádům. Nepodařené pokusy, které končí neplánovaným přistáním, jsou součástí každého souboje s gravitací. A když letíte k zemi, tak jste opravdu rádi za každý chránič, který jste si před jízdou nasadili. Kromě nasazené helmy je nejdůležitější umístit chrániče na zápěstí.

Při pádu na zem se každý instinktivně snaží zachytit, nebo si rukama chránit hlavu před nárazem. Tento reflex je zpravidla správný, ale zároveň vystavuje křehká zápěstí riziku. Kvalitní chrániče zápěstí doporučujeme jak začátečníkům, tak pokročilým jezdcům, jelikož chrání nejen proti bolestivým odřeninám a naraženému zápěstí, ale také zlomeninám.

Chrániče na zápěstí jsou pohodlná, ať už jste slyšeli cokoliv!

Chrániče zápěstí, které se používaly v začátcích skatových sportů, nebyly příliš pohodlné. Ale od té doby se výrobci opravdu snažili nalézt optimální ochranné rukavice. Současné chrániče zápěstí jsou mnohem pohodlnější, jelikož jsou lépe odvětrané a zhotovené z lehčích materiálů.

V této kategorii také naleznete široký výběr závodních rukavic (nejedná se o stejný produkt jako tkz. slide rukavice, které jsou určené pro longboarding), které dobře chrání ruce při náklonu v zatáčkách. Tyto rukavice zpravidla mají praktická poutka pro snadné sejmutí mezi sjezdy.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky