×
MENU

Surfskaty

  Filtr
Barvy
Značky
Délka

Surfovat ulicemi na SurfSkate

Surf skateboard můžeme považovat za inovaci nebo za návrat ke kořenům skateboardingu. Když na přelomu 50. a 60. let přicházel tento sport na svět, byl zamýšlen jako náhradní zábava pro surfaře, kteří by jinak jen seděli na pláži a bezradně hleděli na nechutně klidnou hladinu. Dnešní vlna surfskatingu je už o něčem jiném. Je plnohodnotným sportem a nové sufrskate nabízejí nejlepší a nefalšovaný pocit jízdy na vlnách, jakého lze v ulicích měst dosáhnout.

surf skate evoluce

Skateboarding se zrodil, když se skupina Kaliforňanů poohlížela po způsobu jak se zabavit ve dnech, kdy oceán nenabídl vlny k surfování. Vzápětí se začaly objevovat první skateboardy s dřevěnými deskami a s kolečky z kolečkových bruslí v podvozku.

Dnes je surfování po asfaltu reálnější a autentičtější než kdykoliv předtím. Mnoho značek se intenzivně zabývá optimizací trucků, designu a tvarů, aby se co nejvíc přiblížily pocitům, které jsme dosud mohli zažívat jen na surfu.

Proto jsou dnes SurfSkate perfektní alternativa pro každého, kdo žije daleko od pobřeží oceánu, nebo pro dny klidné hladiny. Extra flexibilní trucky a signature profesionální série SurfSkate vytvořené ve spolupráci se surfaři ti poskytnou kdykoliv a kdykoliv právě takový pocit, který si užíváš při jízdě na vlnách nebo o kterém sníš v betonové džungli.