×
Menu

Surfskate sety

  Filtr
Značky
Délka
Předchozí
Další
Strana 1 z 2

Co je to kompletní surfskate?

Surfskates, někdy označované jako surfové skateboardy nebo surfboardové skateboardy, jsou prkna, která vám poskytnou pocit, že surfujete na ulici. Surfskate jsou konstruovány jinak než skateboardy a longboardy. Mají speciální truck v přední části prkna, který prknu dodává stejný pohyb a pocit, jako byste surfovali na vlnách. Tato konstrukce vám umožní pumping, aniž byste se nohou dotkli země.

Kompletní surfskate znamená, že je vše smontováno a vy jste připraveni k jízdě, jakmile jej vybalíte z krabice.

Jakou velikost surfskate si mám pořídit?

Kompletní surfskate boardy se dodávají v různých velikostech, ale jejich desky jsou obvykle dlouhé 30 až 40 palců. Doporučuje se, že čím jste vyšší, tím delší by měla být vaše deska. Měli byste také vzít v úvahu své zkušenosti se surfskate boardy a jinými board sporty. Například velmi krátké surfskate boardy vám umožní provádět ostré zatáčky a budou obratné, zatímco delší surfskate boardy vám poskytnou větší rovnováhu a stabilitu. Proto je pro začátečníky dobré zvážit, zda není lepší naučit se na delším prknu.

Je jízda na surfskatu těžká?

Surfskating je sport sám o sobě, ale také metoda surfového tréninku. Je vhodný pro lidi všech schopností a věkových skupin a není nutné mít předchozí zkušenosti s jízdou na skateboardu nebo longboardu. Surfskating však vyžaduje trénink, zejména pro získání rovnováhy potřebné pro bezpečnou jízdu. Nezapomeňte, že surfskating je především o jízdě a zábavě, takže se vydejte svým vlastním tempem.

Pokud se surfskate teprve začínáte, určitě si přečtěte našeho průvodce surfskatingu pro začátečníky.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky