×
Menu

Závodní brusle / Speed brusle

  Filtr
Značky
Velikost boty
Průměr kolečka

Dobré vědět

Co jsou to závodní/speed brusle?

Inline závodní brusle, neboli speed brusle, jsou určeny pro sebevědomé a zkušené bruslaře, kteří milují co nejrychlejší jízdu. Závodní bruslení je určeno spíše pro rychlost a výkon než pro pohodlí. U závodních bruslí si v první řadě všimnete velkých koleček a jejich rámů, které jsou delší než samotná bota. Tento design vám pomůže jednoduše dosáhnout vyšší rychlosti.

Bota speed bruslí je těsná s tenkým polstrováním a tato velmi tuhá konstrukce umožňuje skvělý přenos síly. Inline speed brusle jsou také delší než jiné typy bruslí. Tohle provedení poskytuje bruslařům větší stabilitu a umožňuje jim dosáhnout vyšších rychlostí. Kotníková obuv se sníženou manžetou umožňuje skvělý pohyb a přenos síly.

Jaké inline speed brusle si mám vybrat?

Při výběru speed bruslí je velmi důležité, aby jejich bota byla těsná a přiléhavá. Kolečka na bruslích je možné vyměnit a mnoho bruslařů výběr přizpůsobí vlastnímu stylu jízdy. Velikost koleček se obvykle pohybuje mezi 90 mm až 125 mm a záleží na vás, jakou velikost zvolíte.

Inline speed brusle se běžně používají k závodům na kratší vzdálenosti. Pokud tedy sháníte brusle na delší vzdálenosti, můžete zvážit pořízení páru Vytrvalostních Bruslí. Pro rekreační jízdu s pohodovým tempem vám doporučujeme prohlédnout si naše Inline Brusle, které lze použít pro fitness a rekreační bruslení.

Chcete se dozvědět více o speed bruslích? Podívejte se na našeho průvodce Nákupem Rychlobruslí.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky