×
Menu

Pánské kolečkové brusle

Pánské|Dámské|Děti
  Filtr
Barvy
Značky
Velikost boty
Průměr kolečka
Úroveň dovedností

Dobré vědět

Posilujte s pánskými kolečkovými bruslemi

V této kategorii najdete pánské kolečkové brusle a kolečkové brusle pro starší chlapce. Brusle v této kategorii jsou z kategorie fitness bruslí, což znamená, že jsou vhodné pro posilovací bruslení. V naší nabídce najdete pánské kolečkové brusle pro začátečníky a pokročilé bruslaře.

Muži zpravidla dávají přednost inline kolečkovým bruslím před trekovými bruslemi. Inline brusle mužům vyhovují, protože jednak umožňují širší sportovní vyžítí a jednak nabízejí vyšší směrovou stabilitu, a jsou tudíž rychlejší. Také design kolečkových bruslí je neutrálnější a sportovnější než design dvouřadých bruslí / trekových bruslí.

Rámy pro pánské kolečkové brusle

Většina pánských kolečkových bruslí má plastový nebo hliníkový rám, ale vzhledem k tomu, že plastové rámy se doporučují pouze pro uživatele s hmotností pod 80 kg, je možná lepší zvolit hliníkový rám. Jelikož je plastový rám měkčí než hliníkový, vytváří větší odpor a k vytvoření pohybu je tedy třeba vyvinout více síly. Hliníkový rám je obvykle tvrdší než plastový, nabízí větší stabilitu a brusle s ním jedou rychleji. Zajímavé je, že aggressive inline brusle se často vyrábí se silnějším plastovým rámem, protože tento druh rámu je vhodnější pro triky.

Všeobecnou charakteristikou kolečkových bruslí v této kategorii je vysoká pohodlná bota, která dobře chrání a podpírá kotník. Tyto pánské brusle jsou vyrobené pro venkovní použití, jsou vhodné pro tréninkové bruslení i pro cesty do školy nebo do zaměstnání. Pokud hledáte pánské kolečkové brusle pro aerobní trénink nebo zábavu, pak zde určitě najdete perfektní pár.

Pánské kolečkové brusle s nebo bez brzdy?

Většina kolečkových bruslí v této kategorii má brzdu v patě brusle. Pokud jste začátečník nebo používáte kolečkové brusle pro trénink, je dobrý nápad vybrat kolečkové brusle s brzdou. Hledáte-li brusle pro rychlobruslení nebo inline hokej, je lepší zvolit model v kategorii pro tento specifický sport. Tyto brusle jsou navíc zpravidla bez brzdy, protože by se mohla plést. Pokud už máte brždění na bruslích pod kontrolou, pak je samozřejmě brzda zcela nadbytečná.

Podívejte se na náš návod: Nákup kolečkových bruslí, kde najdete další tipy na výběr správného modelu.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky