Zimní výprodej
finální zimní výprodej   -  použijte tento kód WINTER10  -  Klikněte zde
×
Menu

Pánské kolečkové brusle

Pánské|Dámské|Děti
  Filtr
Barvy
Značky
Velikost boty
Průměr kolečka
Úroveň dovedností
Předchozí
Další
Strana 1 z 2

Dobré vědět

Výhody inline bruslení

Bruslení je skvělou kombinací kardio a silového tréninku, který se zaměřuje na spodní část těla. Pokud se chcete dostat do kondice díky venkovní aktivitě, tento sport je velmi doporučován pro hubnutí a trénink hýždí a nohou. Také díky vysokému soustředění potřebnému pro rovnováhu a koordinaci je bruslení dobrým cvičením pro vaši mysl.

V čem jsou inline brusle pro muže jiné?

Panuje obecná představa, že inline brusle pro muže, ženy a děti se liší pouze esteticky. Není to vždy pravda, často jsou inline brusle speciálně navrženy tak, aby jejich uživatelům dokonale padly.

Muži mají širší chodidla než ženy, proto jsou inline brusle pro muže speciálně navrženy tak, aby vyhovovaly jejich specifickému tvaru chodidla. Brusle specifické pro dané pohlaví mají obvykle stejnou velikost jako standardní velikost obuvi. Před nákupem bruslí si však nezapomeňte zkontrolovat průvodce velikostí a změřit si délku chodidla.

Výběr správných pánských inline bruslí

Výběr správných inline bruslí začíná rozhodnutím o velikosti koleček. Velká kolečka a delší rám jsou optimální pro ty, kteří hledají rychlost a stabilitu, zatímco menší kolečka s kratším rámem jsou ideální pro slalomové bruslení a ostré zatáčky.

Vyberte si mezi tvrdou a měkkou botou. Tvrdé boty poskytují skvělou oporu kotníku, jsou konstruovány tak, aby vydržely, a jsou ideální pro jízdu po městě. Měkké boty jsou vysoce prodyšné, pohodlnější a jsou ideální pro fitness a bruslení na střední vzdálenosti.

Většina pánských inline bruslí má kompozitový rám nebo hliníkový rám. K dispozici jsou i plastové rámy, které se však doporučují pouze pro lehčí uživatele. Při nákupu pánských inline bruslí bude obvykle dobré zvolit hliníkový rám.

Nezapomeňte při jízdě na bruslích také na vhodné chrániče: prohlédněte si naši nabídku bruslařských helem a sad chráničů pro bezpečnou jízdu.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky