×
Menu

Waveboard příslušenství

Hromada kvalitního waveboard příslušenství

Jízda na waveboardu vás baví a dělá vám dobře? Dopřejte vašemu waveboardu správnou péči, aby s vámi najezdil ještě mnoho kilometrů. V této kategorii najdete potřebné příslušenství a náhradní díly, jako jsou waveboard kolečka a griptapy. Nabízíme dokonce kužely, ze kterých si rychle a snadno postavíte dokonalý slalom pro trénink carvingové techniky.

Ničím nerušená jízda

Kolečka na waveboardu se zdaleka neopotřebují tak rychle, jako to umí například kolečka na skateboardu. Přesto je bude třeba dříve či později vyměnit, pokud se nechcete připravit o dokonalé jízdní vlastnosti vašeho waveboardu. V naší nabídce koleček najdete jak klasická náhradní kolečka, tak kolečka s LED světly, která se při jízdě rozsvěcují. Nabízíme kolečka od značek jako je Flexsurfing a Street Surfing.

Stylový vak pro waveboard

Pokud s vaším waveboardem cestujete delší vzdálenosti, pak se vyplatí pořídit si originální waveboard vak. Waveboard vak je speciálně designovaný pro stylové přenášení waveboardu. Je s praktickým popruhem pro pohodlné nošení přes rameno.

Griptape - bezpečná jízda a originalita.

Pokud váš griptape již dobře neslouží, nebo je už příliš okoukaný, pořiďte si čerstvý griptape ve SkatePro. Nabízíme kvalitní griptapy a celou řadu různých grafických zpracování. Vyberte si design podle vašeho osobního vkusu, ale vždy se prosím ujistěte, že zvolený model je kompatibilní s vaším waveboardem.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky