×
Menu

Spacery pro inline brusle

Dobré vědět

Vybrat správné spacery do inline bruslí je zásadní

Projděte si naši nabídku v této kategorii a určitě narazíte na vaše nové spacery ke kolečkům i do rámu vašich inline bruslí.

Spacery ke kolečkům inline bruslí jsou malé kovové díly, které jsou umístěné mezi dvě ložiska každého kolečka vašich inline bruslí. Ačkoliv je možné zkompletovat ložiska a kolečka dohromady bez spacerů, rozhodně vám toto řešení nedoporučujeme, jelikož bez spacerů se vaše ložiska neuvěřitelně rychle opotřebují a vám to, jednoduše řečeno, přestane jezdit.

Spacery se vyrábějí ve dvou velikostech (6 mm nebo 8 mm), proto se před odesláním objednávky ujistěte, jakou velikost potřebujete. Tento údaj lze zpravidla zjistit na kolečku nebo na vašich vysloužilých spacerech.

Spacery do rámu vašich inline bruslí jsou umístěné mezi rám a kolečka. Novější modely bruslí mají již spacery zpravidla zabudované do rámu. Výrobcům se tak jednoduše podařilo ušetřit jeden volný díl v kompletu kolečkové brusle. Ale v bruslích pro děti a starších modelech pro dospělé lze stále ještě nalézt samostatné spacery v rámu. Existují různé typy těchto spacerů, takže pokud si je kupujete poprvé, nezapomeňte se prosím podívat, jaké spacery přesně potřebujete.

Nekupujte plastové spacery

Jak spacery do rámů, tak spacery do koleček se vyrábějí také z plastu. Možná jste si všimli, že všechny naše spacery jsou vyrobené z kovu. Obvykle z hliníku. Ačkoliv se cena může zdát neúměrně vysoká, nedoporučujeme pořídit levnější plastové spacery, jelikož jejich životnost je velmi krátká a kvalita je velmi nízká.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky