×
Menu

Helmy na lední brusle

  Filtr
Barvy
Značky
Velikost
Předchozí
Další
Strana 1 z 2

Dobré vědět

Bruslařské přilby jsou stejně důležité jako všechny ostatní

Bruslení je skvělá zábava pro všechny věkové skupiny. Přestože se obecně jedná o bezpečnou aktivitu, led je tvrdý povrch, takže nošení helmy vám ušetří spoustu problémů v případě nešikovných pádů. Helmy na led a krasobruslení jsou tu od toho, aby vás při času stráveném na kluzišti ochránily.

Lze na bruslení používat cyklistické a skateboardové helmy?

Ano, je to tak! Na bruslení se hodí i jiné helmy pro akční sporty, jako jsou cyklistické a skateboardové helmy. Jsou konstruovány tak, aby vydržely několik nárazů, takže pokud už nějakou takovou máte, můžete s ní klidně vyrazit na kluziště. Jen nezapomeňte zkontrolovat, zda není helma poškozená nebo prasklá, a pokud se nějaké praskliny objeví, je třeba ji vyměnit.

Zůstaňte na kluzišti v bezpečí

Kromě pěkně padnoucí helmy se ujistěte, že jste si na kluzišti zkontrolovali konkrétní pravidla a bezpečnostní pokyny a že respektujete ostatní bruslaře a jste k nim opatrní. Nejlepší způsob, jak si užít bruslařský den, je vrátit se domů bez jakéhokoli zranění.

Pro mladší bruslaře si prohlédněte naše dětské bruslařské helmy. Jinak mezi další ochranu, kterou byste měli před bruslením zvážit, patří chrániče kolen, chrániče loktů a ochranné šortky na bruslení.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky