×
Menu

Příslušenství

Předchozí
Další
Strana 1 z 2

Jaké je nejlepší příslušenství pro vodní sporty?

Příslušenství pro vodní sporty nebo také surf doplňky by neměly chybět žádnému surfaři, který se svým plovákem tráví dlouhé dni na vodě a na pláži. Mezi oblíbené doplňky na surfování patří například převlékací ponča, pod kterým se můžete schovat nejen před horkým sluncem nebo studeným větrem, ale také se pod ním pohodlně převlečete do plavek. Každý správný surfař si s sebou nikdy nezapomene vzít nářadí na opravu, které se vyplatí, zejména pokud používáte nafukovací boardy.

Pokud jde o vybavení pro vodní sporty, náhradní nafukovací nebo vypouštěcí ventil vám může na pláži zachránit den. Ventil na paddleboardu můžete opravit s pryskyřicovou výplní a za chvíli vyrazit zpátky na vodu. Trezor na klíče je dokonalé řešení pro uschování klíčů venku, zatímco se oddáváte svým surfovacím aktivitám. Můžete ho umístit do vozidla nebo šatny a sportovat s klidnou myslí.

Jaké je nejlepší vybavení pro vodní sporty do auta?

Ne všichni milovníci vodních sportů mohou skočit do vody hned za domem. Pokud k vodě cestujete autem, zvažte pořízení osušky na autosedačku, střešních popruhů nebo ráčny. I když jste mokří a opískovaní, s vodotěsnou osuškou na autosedačce můžete bez problémů naskočit do auta.

Střešní popruhy jsou optimální řešení, pokud nemůžete své plováky uložit do auta. Pokud svou výbavu dobře upevníte na střechu auta, můžete ji bezpečně přepravit i po nerovných cestách. Ráčna je nutností pro všechny autem se dopravující surfaře. Snáze s ní utáhnete střešní popruchy, abyste svou výbavu na střeše vozu opravdu dobře zajistili.

Hledáte další vybavení? Podívejte se na naše chrániče pro vodní sporty a neopreny.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky