×
Menu

Chrániče kolen na koloběžku

  Filtr
Značky
Velikost

Co jsou kolenní chrániče pro skútry?

Kolenní chrániče na koloběžku jsou nezbytnou ochrannou pomůckou při jízdě na koloběžce. Kolenní chrániče tlumí případné nárazy při pádu z koloběžky a pomáhají předcházet škrábancům, pohmožděninám a zraněním kloubů. Nošení chráničů nejen pomáhá předcházet zraněním, ale také vám dodá sebedůvěru při zkoušení nových triků. Chrániče je dobré používat pro každého jezdce bez ohledu na jeho zkušenosti nebo styl jízdy.

Chrániče kolen jsou univerzální a často je lze použít i pro mnoho dalších sportů, jako je jízda na skateboardu nebo inline bruslích. Chrániče jsou dostupné v široké škále provedení, což znamená, že si každý může najít styl, který mu vyhovuje.

Jaké jsou nejlepší chrániče kolen pro jízdu na koloběžce?

Nejlepší chrániče kolen pro jízdu na koloběžce jsou ty, které jsou odolné, ale zároveň pružné. Pokud jsou chrániče příliš těsné, mohou být nepříjemné a omezovat krevní oběh. Na druhou stranu, pokud jsou příliš volné, mohou spadnout. Většina chráničů je vybavena elastickými pásky nebo pásky na suchý zip, které vám poskytnou velkou flexibilitu a nastavitelné přizpůsobení.

Moderní chrániče kolen jsou navrženy tak, aby byly lehké a pohodlné, což vám umožní soustředit se na to, co je nezbytné k dosažení co nejlepšího výkonu. Většina chráničů je vyrobena z měkkého, houbovitého materiálu s tvrdým vnějším okrajem, který pohltí nárazy. Větší chrániče kolen jsou ideální pro rampy a jsou vybaveny velkým plastovým krytem a silným polstrováním. To vám poskytne skvělou ochranu při větších pádech.

Mnoho chráničů na koloběžky se navíc dodává v sadách. Záleží tedy na vás, zda si chcete koupit chrániče kolen samostatně, nebo i s chrániči loktů a zápěstí. Chcete si koupit sadu chráničů na koloběžku? Podívejte se na naši nabídku chráničů na koloběžku.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky